Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (249) - strana 3

Zdravotnictví a farmacie
Psychiatr pro dětskou a dorostovou psychiatrii
Praha
před 4 dny
Úvazek částečný i plný, pracovní doba pondělí - pátek, motivační plat, benefity (stravenky, sick days), podporu vzdělávání, dodatkovou... zobrazit nabídku»
Specialista klinických studií
Praha
před 4 dny
Zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou Mezinárodní úzké know-how v oblasti lékového vývoje a registrací ... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut (s bytem)
Hradec Králové
před 4 dny
pro kandidáty s praxí nástupní plat od 30tis. Kč, perspektiva na 35tis. Kč + 2/3 z plateb klientů u placených služeb, možnost postupu... zobrazit nabídku»
Rehabilitační lékař
okr. Liberec
před 4 dny
* práce na HP v renomovaných lázních * pevná pracovní doba 7:00 - 15:30 * fixní plat + prémie dle zkušeností a praxe * příspěvek na... zobrazit nabídku»
Prodejní specilista filtrace pro oblast ČR a SR
celá ČR a SR
před 4 dny
- zázemí prosperující a stále se rozvíjející české rodinné firmy - příjemné pracovní prostředí - samostatnou a odpovědnou práci s... zobrazit nabídku»
Embryolog
Moravskoslezský
před 4 dny
* Smlouva na dobu neurčitou * Celozávodní dovolená * Životní pojištění * Fixní a variabilní složka mzdy zobrazit nabídku»
Nutriční terapeut / terapeutka
Praha, Středočeský
před 4 dny
Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odborný růst a další vzdělávání v... zobrazit nabídku»
Sociální pracovnice
Praha, Středočeský
před 4 dny
Týden dovolené navíc, zaměstnanecké benefity, možnost dalšího vzdělávání zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, nestátní víceoborové zdravotnické zařízení, které poskytuje péči v těchto oborech: praktické lékařství, interna,... zobrazit nabídku»
Anesteziolog – Německo (€5.500- €7.500)
SRN - SASKO
před 4 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle délky praxe €5.500- €7.500), atraktivní benefitní systém (mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Skin - Kosmetická poradkyně
Praha, Plzeň, Brno
před 4 dny
- odpovídající finanční ohodnocení - volnou pracovní dobu - komplexní zaškolení - různorodá práce - příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před 4 dny
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
Atestovaný anesteziolog
SRN - Sasko
před 4 dny
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
Ortoped/ traumatolog - Německo - Spěchá!!
Sasko
před 4 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně odbornosti a vzdělání €5.000 - €7.500) * atraktivní odměňovací systém... zobrazit nabídku»
Chirurg s atestací - SRN
Hamburg
před 4 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €5.500- €7.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Food Consultant
Praha
před 5 dny
Baví Vás potravinářství a sledování nutričních hodnot?  Máte zkušenost s kontrolou etiket na potravinách? Domluvíte se bez problému... zobrazit nabídku»
Scra - Monitor klinických studií / farma firma
Praha
před 5 dny
Pro prestižní zahraniční originální společnost se stabilním postavením na trhu hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici senior... zobrazit nabídku»
Všeobecná sestra/zdravotnický asistent (Z19739)
Praha
před 5 dny
Nabídka volných pracovních míst: ETOILE CZ, a.s., oddělení NIP, Šrobárova 50, Praha 10 Všeobecná sestra, zdravotnický asistent,... zobrazit nabídku»
Farmaceut od 35.000 Kč
Klatovy
před 5 dny
Nabízíme: HPP Základní mzda + osobní ohodnocení Náborový příspěvek 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Výhodný... zobrazit nabídku»
Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republice
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace