Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (255) - strana 3

Zdravotnictví a farmacie
Asistent pro Centrum zdraví a regenerace
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před 2 dny
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme:... zobrazit nabídku»
Lékař – Psychiatr
Klatovy
před 2 dny
Nabízíme: HPP Základní mzda + osobní ohodnocení Náborový příspěvek 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Výhodný... zobrazit nabídku»
Pracovník v soc. službách - Domov sociálních služeb Slatiňany
Slatiňany nebo Chrudim
před 2 dny
Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Nástupní plat v závislosti na praxi včetně příplatků v rozpětí... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant
Jihomoravský
před 4 dny
- zajímavou práci, služební NB, auto i k soukromému používání, vzdělávání v oboru - neomezený růst zobrazit nabídku»
Event & Marketing Specialist
Praha 9 - Hloubětín
před 4 dny
- HPP - zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti - menší, příjemný pracovní kolektiv - uplatnění a rozvoj Vašich... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 4 dny
Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro Vás... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut (s bytem)
Hradec Králové
před 4 dny
pro kandidáty s praxí nástupní plat od 30tis. Kč, perspektiva na 35tis. Kč + 2/3 z plateb klientů u placených služeb, možnost postupu... zobrazit nabídku»
Administrativní podpora ve farmacii
Praha
před 4 dny
- Zázemí silné mezinárodní společnosti - Získání zajímavých zkušeností - Vhodné pro studenty - Spolupráci do konce roku... zobrazit nabídku»
Specialista zákaznického servisu
Hradec Králové
před 4 dny
- Zodpovědná práce v oboru medical; - dobrý pocit z osobního podílu na zajímavé, společensky přínosné práci; - mzdové ohodnocení v... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra
Nemecko
před 4 dny
Prijmeme zdravotni sestry (s kvalifikaci) na trvaly pracovni pomer do Nemecka, znalost komunikativni nemciny podminkou (min.50%),zakladni platove... zobrazit nabídku»
Pricing Strategy Analyst - senior
Praha
před 5 dny
For our longterm client, international company in pharmacy industry, we are looking for suitable candidate for the role of "Pricing Strategy... zobrazit nabídku»
Prodejní specilista filtrace pro oblast ČR a SR
celá ČR a SR
před 5 dny
- zázemí prosperující a stále se rozvíjející české rodinné firmy - příjemné pracovní prostředí - samostatnou a odpovědnou práci s... zobrazit nabídku»
Embryolog
Moravskoslezský
před 5 dny
* Smlouva na dobu neurčitou * Celozávodní dovolená * Životní pojištění * Fixní a variabilní složka mzdy zobrazit nabídku»
Revmatolog - ojedninělá šance!
Sasko
před 5 dny
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.000- €6.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
Skin - Kosmetická poradkyně
Praha, Plzeň, Brno
před 5 dny
- odpovídající finanční ohodnocení - volnou pracovní dobu - komplexní zaškolení - různorodá práce - příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před 5 dny
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
Atestovaný anesteziolog
SRN - Sasko
před 5 dny
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
LÉKAŘ internista NĚMECKO
SRN - SASKO
před 5 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €4.000- €5.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Neurolog
Vsetín
před 6 dny
Skvělá příležitost pro atestované lékaře tak i lékaře v přípravě. Z důvodu rozšíření a budování nových pracovních týmů... zobrazit nabídku»
Internista
Vsetín
před 6 dny
Z důvodu rozšíření a budování nových pracovních týmů hledáme lékaře na pracovní pozici INTERNISTA. Vaší náplní práce bude... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak dlouho a jak často můžu být u lékaře na propustku?

Mnoho lékařů odpoledne a po večerech neoridnuje, jak to tedy udělat, když ho potřebujete...

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace