Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (321) - strana 3

Zdravotnictví a farmacie
Fyzioterapeut/ka (Z19579)
Olomoucký kraj
včera
První akreditované lázně v České republice Lázně Slatinice a. s. přijmou zaměstnance na tyto pozice: lékařku/lékaře na noční... zobrazit nabídku»
Monitor klinických studií / CRA i
Praha
včera
Pro významnou zahraniční CRO se stabilním postavením na trhu hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici monitora klinických... zobrazit nabídku»
Sestra do očkovacího centra
Praha
včera
- zázemí prosperující a silné společnosti - moderní pracovní prostředí - místo pracoviště: Praha 5 (ženské domovy, ul. Ostrovského),... zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Dům zdraví a pohybuí
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
včera
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent klientského centra ... zobrazit nabídku»
Obsluha výrobních zařízení (m/ž)
Drážďany
před 2 dny
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Pracovnice do zdravotnické výroby, Praha 9
Praha
před 2 dny
- stabilní zaměstnání - finanční ohodnocení cca 17.000 - 20.000 Kč (úkolová mzda) - příplatky za odpolední a noční směny - 1 týden... zobrazit nabídku»
Skladnice do lékárenského skladu
Praha
před 2 dny
půlroční kontrakt s možností další spolupráce zajímavé finanční ohodnocení výborná dostupnost (práce přímo v Praze) ... zobrazit nabídku»
Bakteriolog
Ivanovice na Hané
před 2 dny
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti vyrábějící veterinární léčiva - mzdové ohodnocení v rámci... zobrazit nabídku»
Inženýr QA
Hradec Králové
před 2 dny
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém systému kvality staví svou budoucnost; -... zobrazit nabídku»
Opatrovanie seniorov vo Veľkej Británii. bez poplatku agentúre!
Veľká Británia
před 2 dny
- možnosť zvoliť si dĺžku turnusu (2, 4, 8, a 12-týždňový) - nie je potrebný žiadny certifikát - profesionálny tréning poskytnutý... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr…Vaše inovace, naše budoucnost!
Hradec Králové
před 2 dny
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra v Německu a jaz. kurz zdarma
Drážďany
před 2 dny
Ubytování zdarma Bezplatný kurz německého jazyka Měsíční jízdenku po Drážďanech Cestovní připojištění/ později... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Praha
před 4 dny
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí v centru Prahy? Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 4 dny
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro... zobrazit nabídku»
Manažer nákupu s AJ - Safety a ochranné pomůcky - Laboratoře
Praha
před 4 dny
Pro našeho klienta, významnou výrobní a distribuční společnost působící v oblasti Life Science, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici... zobrazit nabídku»
Řidič sanitního vozu
Plzeň - jih
před 4 dny
Mzda 20.000 Kč Bonus - stravenky 90 Kč/den Pracovní úvazek - doba neurčitá Nástup možný od 1. května 2017 Sanitní vozidlo v místě... zobrazit nabídku»
Řidič sanitního vozu
Plzeň město
před 4 dny
Mzda 20.000 Kč Bonus - stravenky 90 Kč/den Pracovní úvazek - doba neurčitá Nástup možný od 1. května 2017 zobrazit nabídku»
Prodejní specilista filtrace pro oblast ČR a SR
celá ČR a SR
před 4 dny
- zázemí prosperující a stále se rozvíjející české rodinné firmy - příjemné pracovní prostředí - samostatnou a odpovědnou práci s... zobrazit nabídku»
Lékárník
Ústecký
před 4 dny
Jste absolventy VŠ v oboru farmacie a hledáte stabilní práci v příjemném kolektivu profesionálů? Komunikujete rádi s lidmi a zajímáte se... zobrazit nabídku»
Vedoucí lékárny
Ústecký
před 4 dny
Máte zkušenosti s prací v lékárně a jste držiteli osvědčení k výkonu funkce vedoucího lékárníka? Hledáte novou pracovní výzvu a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace