Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (192) - strana 3

Zdravotnictví a farmacie
Ortoped/ traumatolog - Německo - Spěchá!!
Sasko
před 2 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně odbornosti a vzdělání €5.000 - €7.500) * atraktivní odměňovací systém... zobrazit nabídku»
LÉKAŘ internista NĚMECKO
SRN - SASKO
před 2 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €4.000- €5.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 3 dny
Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro Vás... zobrazit nabídku»
Noční ošetřovatelka na porodnu prasnic (Z19865)
Libichov
před 3 dny
LIPRA PORK, a.s. je společnost úzce specializovaná na produkci vepřového masa, s několika farmami v rámci Středočeského kraje. Na... zobrazit nabídku»
Manažer divize - tribologie
Praha
před 3 dny
Víte co znamená slovo tribologie? Máte zkušenost s řízením byznysu v této oblasti a rozumíte věcem i po technické stránce? Chcete... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra (i pro absolventy SŠ, aktivní důchodce)
Karlovy Vary
před 3 dny
Co u nás najdete? Práci v moderním pracovním prostředí v centru Karlových Varů Fér jednání, přátelskou atmosféru Možnost... zobrazit nabídku»
Vedoucí - Supervizor v Nutričním centru
Brno, Břeclav, Hodonín, Vyškov, HK, Praha
před 3 dny
2017 - Otevíráme a rozšiřujeme klientská centra zdraví a pohybu. Přijmeme ihned šikovné a spolehlivé kolegy, kolegyně. Zájem o... zobrazit nabídku»
Zdravotni sestra
Nemecko
před 4 dny
Prijmeme zdravotni sestry (s kvalifikaci) na trvaly pracovni pomer do Nemecka, znalost komunikativni nemciny podminkou (min.50%),zakladni platove... zobrazit nabídku»
Registrovaná zdravotní sestra (Z19875)
Praha
před 5 dny
Domov sv. Karla Boromejského hledá Registrovanou zdravotní sestru Sanitáře/sanitářku Ošetřovatelku Finanční ohodnocení je... zobrazit nabídku»
Recepční - asistentka Svět zdraví Tábor
Tábor
před 5 dny
práce pro dynamicky se rozvíjející se společnost plat 15 000 Kč čistého proškolení v systému mateřské společnosti (nástup na... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Praha
před 5 dny
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a odbornou způsobilost pro výkon povolání? Hledáte... zobrazit nabídku»
Skin - Kosmetická poradkyně
Praha, Plzeň, Brno
před 5 dny
- odpovídající finanční ohodnocení - volnou pracovní dobu - komplexní zaškolení - různorodá práce - příjemný kolektiv zobrazit nabídku»
Atestovaný anesteziolog
SRN - Sasko
před 5 dny
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.500- €7.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
Chirurg s atestací - SRN
Hamburg
před 5 dny
* vysoce nadstandardní ohodnocení (základní mzda dle úrovně praxe €5.500- €7.500) atraktivní odměňovací systém ( mimořádné prémie,... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant
Plzeň a okolí
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost působící na tomto dynamickém trhu, s rozsáhlým portfoliem přípravků a silnou strukturou medicínských... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra v lázeňském hotelu
Karlovarský
před týdnem
- měsíční prémie - zaměstnanecké stravování zobrazit nabídku»
Ošetřovatel, dojička, naháněč (Z19847)
Středočeský kraj
před týdnem
AGRO Jesenice u Prahy a.s. přijme pracovníky do živočišné výroby na pozici: ošetřovatel, dojička, naháněč. Informace a nabídky na... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut - příležitost pro absolventy
okr. Přerov
před týdnem
* Práce v moderním prostředí * Zajímavá a různorodá práce * Možnost pracovat na zkrácený úvazek * Flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Asistent pro Centrum zdraví a regenerace
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme:... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před týdnem
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»

Čtěte

Nezaplatili vám za brigádu? Poradíme, co dělat

Dřeli ste půlku léta na brigádě a na výplatu čekáte marně? I to se může stát. Přestože...

Svatba, pohřeb nebo lékař. Kdy máte nárok na placené volno?

Jak je to s placeným a neplaceným volnem? Kdy a za jakých podmínek máte na co nárok? Vedle...

O čem byste s kolegy rozhodně mluvit neměli

Jste v práci dobrá parta? Máte mezi kolegy kamarády?  To je určitě fajn, není nad to...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace