Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (249) - strana 5

Zdravotnictví a farmacie
Scra - Monitor klinických studií / farma firma
Praha
před 14 dny
Pro prestižní zahraniční originální společnost se stabilním postavením na trhu hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici senior... zobrazit nabídku»
Asistent pro Centrum zdraví a regenerace
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před 14 dny
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme:... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce, farmaceutický průmysl
Ostrava
před 14 dny
Máte obchodního ducha a zájem o prodej léčiv? Láká Vás denní komunikace s lékaři? Zužitkujte svou dosavadní praxi a staňte se OBCHODNÍ... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Praha
před 14 dny
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Jste samostatní a spolehliví? Orientujete se ve vykazování dávek na zdravotní pojišťovny? Jste... zobrazit nabídku»
Pracovník domácí péče
Praha
před 14 dny
Můžete se pochlubit praxí v oblasti intenzivní nebo domácí péče? Rádi pracujete s lidmi a tato práce Vás naplňujete? Hledáte novou... zobrazit nabídku»
Primář oddělení pneumologie
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti a rádi byste se ve své kariéře posunuli dál? Specializujete se na plicní lékařství? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Plicní lékař
Praha, Středočeský
před 14 dny
Specializujete se na plicní lékařství? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne příjemné prostředí i příjemný kolektiv... zobrazit nabídku»
Manipulant ve skladu léčiv
Liberec - Vratislavice n. N.
před 14 dny
- zázemí významné a stabilní německé společnosti, - práci ve velmi čistém prostředí, - motivující mzdové ohodnocení od 100... zobrazit nabídku»
Hospodyně
Kutná Hora, Čáslav
před 14 dny
práci na hlavní pracovní poměr velmi dobré finanční podmínky možnost 13.platu stravenky další benefity V případě zájmu volejte ihned... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před 14 dny
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce – dental / západní Čechy
Plzeňský
před 14 dny
Pro našeho klienta – významného distributora v oblasti dentálních pomůcek a prostředků – hledáme vhodného komunikativního kandidáta /... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant Rx+OTC / Hodonín+Uherské Hradiště
Jihomoravský
před 14 dny
Naším klientem je velká originální zahraniční farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Pro region Hodonín a UH hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant Rx + OTC - západní Čechy
Plzeňský
před 14 dny
Pro významnou originální farmaceutickou společnost se sídlem v Praze hledáme pro region Západní Čechy vhodné kandidáty/kandidátky dle... zobrazit nabídku»
Prodejní manažer se zaměřením na anesteziologii
Brno
před 14 dny
Pro významnou českou společnost působící v odvětví Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze schopného kandidáta na pozici ... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra - zdravotní asistent
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta stabilizovanou a etablovanou společnost ve zdravotnictví hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Zdravotní sestry –... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Královéhradecký
před 14 dny
Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Jihomoravský
tento měsíc
Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví a hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí... zobrazit nabídku»
Farmaceut/farmaceutka/lékárník/lékárnice
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Ústecký,...
tento měsíc
Jsi absolventem farmacie? Hledáš práci, kde se budeš moci rozvíjet a uplatníš svoje znalosti ze studií? Chceš se vrátit k rodině a... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Praha
tento měsíc
Hledáte zajímavou pracovní příležitost v Praze? Máte vystudovaný obor Fyzioterapie a odbornou způsobilost pro výkon povolání? Hledáte... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra - domácí péče
Moravskoslezský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Jste samostatní a spolehliví? Orientujete se ve vykazování dávek na zdravotní pojišťovny? Jste... zobrazit nabídku»

Čtěte

Jak snášíte kritiku? Se slzami v očích? Poradíme, jak se s ní vyrovnat

Šéf si vás zavolá na kobereček a vytkne vám něco. Jak se cítíte? Hrnou se vám slzy do...

Klouzavka nebo pružná pracovní doba. O co vlastně jde?

Občas od někoho slyšíte, že má klouzavku. A tak si třeba bez problémů doveze ráno dítě...

Zoufale vás to nebaví v práci, kterou jste dřív milovali? Možná trpíte syndromem vyhoření

Cítíte, že nemáte energii, abyste se setkali s kamarády, nemáte sílu na sportování a z...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace