Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (258) - strana 5

Zdravotnictví a farmacie
Lékárník/lékárnice, Vedoucí lékárník
Jihomoravský
před týdnem
* karierní růst * motivační plat * bonusy a podíly na zisku * příspěvek na relokaci * příspěvek na dojíždění * podpora... zobrazit nabídku»
CRA - Monitor klinických studií / Bratislava
Jihomoravský
před týdnem
Pro prestižní zahraniční originální farmaceutickou společnost - pro zastoupení pro Slovensko se sídlem v Bratislavě, hledáme zkušeného... zobrazit nabídku»
Lékárenský reprezentant pro Plzeňský kraj a část JČ
Praha
před týdnem
Pro středně velkou zahraniční farmaceutickou společnost, která má v portfoliu Rx, OTC i FS hledáme pro zastoupení firmy v ČR do SALES týmu... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zdravotnická technika
Brno
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem a servisem zdravotnické techniky a specializuje se především na intenzivní... zobrazit nabídku»
Account Manager celá ČR – zdravotnictví
Celá ČR
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která je předním světovým výrobcem produktů pro ošetřování a poskytovatelem chirurgických prostředků a... zobrazit nabídku»
Všeobecné sestry a zdravotničtí asistenti (Z19654)
Středočeský kraj
před týdnem
Nemocnice Na Pleši s.r.o., 262 04 Nová Ves pod Pleší 110 přijme do pracovního poměru všeobecné sestry a zdravotnické asistenty ... zobrazit nabídku»
Asistent - konzultant pro Dům zdraví
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme v roce 2017 !! Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského... zobrazit nabídku»
Praktický lékař pro děti a dorost – Teplice, Most, Pelhřimov
Teplice, Most, Pelhřimov, Sedlec-Prčice
před týdnem
- nadstandardní mzdové ohodnocení - plný pracovní úvazek, možno i kratší dle dohody - pracovní smlouva na dobu neurčitou - prostorná... zobrazit nabídku»
Obchodník se zdravotnickým vybavením
Plzeňský
před 14 dny
Jste zběhlí obchodníci v oblasti zdravotnického materiálu a vybavení? Máte zkušenosti z jednání s vedením nemocnic? Jste flexibilní,... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha
před 14 dny
Pro našeho klienta, nestátní víceoborové zdravotnické zařízení, které poskytuje péči v těchto oborech: praktické lékařství, interna,... zobrazit nabídku»
Výrobní operátor 26 900 Kč
Praha
před 14 dny
Informace o klientovi / pozici Hledáme schopné kolegy, kteří se stanou součástí farmaceutické společnosti, která má vedoucí postavení v... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Jihomoravský
před 14 dny
Máte vzdělání a zkušenosti v oblasti farmacie nebo organické chemie? Jste týmový hráč a chcete se podílet na technologii výroby? Je... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Jste samostatní a spolehliví? Orientujete se ve vykazování dávek na zdravotní pojišťovny? Jste... zobrazit nabídku»
Pracovník domácí péče
Praha, Středočeský
před 14 dny
Můžete se pochlubit praxí v oblasti intenzivní nebo domácí péče? Rádi pracujete s lidmi a tato práce Vás naplňujete? Hledáte novou... zobrazit nabídku»
Primář oddělení pneumologie
Praha, Středočeský
před 14 dny
Máte bohaté zkušenosti a rádi byste se ve své kariéře posunuli dál? Specializujete se na plicní lékařství? Chcete se stát součástí... zobrazit nabídku»
Plicní lékař
Praha, Středočeský
před 14 dny
Specializujete se na plicní lékařství? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne příjemné prostředí i příjemný kolektiv... zobrazit nabídku»
Lékař radiolog
Praha, Středočeský
před 14 dny
Zaměřujete se na oblast radiologie? Máte atestaci a můžete se pochlubit víceletými zkušenostmi v tomto oboru? Hledáte spolehlivého... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Jihomoravský
před 14 dny
Máte specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví a hledáte zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Královéhradecký
před 14 dny
Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci... zobrazit nabídku»
Farmaceut/farmaceutka/lékárník/lékárnice
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Ústecký,...
před 14 dny
Jsi absolventem farmacie? Hledáš práci, kde se budeš moci rozvíjet a uplatníš svoje znalosti ze studií? Chceš se vrátit k rodině a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

Máte periodu? Vezměte si dva dny volno- samozřejmě placené

Silné bolesti, únava, nekomfort - prostě menstruace. To zná každá žena. Dny, kdy se dostaví,...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace