Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (245) - strana 5

Zdravotnictví a farmacie
Manažer divize - tribologie
Praha
před týdnem
Víte co znamená slovo tribologie? Máte zkušenost s řízením byznysu v této oblasti a rozumíte věcem i po technické stránce? Chcete... zobrazit nabídku»
Zubní asistentka
Liberec
před týdnem
- Práce v zavedené stomatologické ordinaci. - Příjemné pracovní prostředí. - Práce na 1 směnu. - Zajímavé finanční ohodnocení. zobrazit nabídku»
Pracovník - Asistent pro Nutriční centrum Radost
Brno, Vyškov, Znojmo, Břeclav, Blansko, HK, Zlín
před týdnem
Otevíráme a rozšiřujeme. Pro nová poradenská centra okamžitě uplatníme do pozice: Asistent- pracovník klientského centra Nabízíme:... zobrazit nabídku»
Likvidátor/ka i absolventi, Pardubice
Pardubice
před týdnem
Pracujte v jedné z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven. Hledáme vhodné kandidáty se zdravotním vzděláním na pozici... zobrazit nabídku»
Key account manager - Severní Morava
Moravskoslezský
před týdnem
Pro významnou mezinárodní farmaceutickou společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici KEY ACCOUNT MANAGERA ! ! ! Náplň práce: *péče o... zobrazit nabídku»
Scra - Monitor klinických studií / farma firma
Praha
před týdnem
Pro prestižní zahraniční originální společnost se stabilním postavením na trhu hledáme zkušeného kandidáta/kandidátku na pozici senior... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant
Jihomoravský
před týdnem
Odpovídající finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky, automobil, služební telefon, PC, možnost odborného a profesního růstu,... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant - RX
Brno
před týdnem
Velmi úspěšná farmaceutická společnost (originální) aktuálně hledá do svého týmu Farmaceutického reprezentanta pro Jihomoravský... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, nestátní víceoborové zdravotnické zařízení, které poskytuje péči v těchto oborech: praktické lékařství, interna,... zobrazit nabídku»
Radiologický asistent
Praha, Středočeský
před týdnem
Jste absolventy oboru Radiologický asistent? Hledáte příjemné pracovní prostředí a kolektiv profesionálů? Máme pro Vás dobrou zprávu –... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra – onkologické oddělení
Praha, Středočeský
před týdnem
Jste zdravotní sestra s registrací? Práce Vás baví a hledáte novou výzvu? Hledáte zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a... zobrazit nabídku»
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více -
Anglie
před týdnem
- zajímavou a manuálně nenáročnou práci vhodnou pro muže i ženy - výbornou zkušenost kterou využijete po návratud do ČR - zajištěnou... zobrazit nabídku»
Elektrikář s vyhl. 50 (18.000 - 25.000 Kč)
Praha
před 14 dny
Hledáš stabilní práci a nějakou tu praxi? Jsi absolventem elektrotechniky a vlastníkem vyhlášky 50? Pak hledáme právě tebe. Česká... zobrazit nabídku»
Laborant s atestací
Středočeský
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice zdravotního laboranta a osvědčení k výkonu zdravotnického povolání? V laboratoři jste jako doma a hledáte novou... zobrazit nabídku»
Zdravotní laborant
Středočeský
minulý měsíc
Jste zdravotní laborant a máte osvědčení k výkonu zdravotnického povolání? Máte zkušenosti z biochemické či hematologické laboratoře?... zobrazit nabídku»
Praktický lékař pro dospělé
Praha
minulý měsíc
Rádi byste pracovali v moderním prostředí ordinace v centru Prahy? Zaměřujete se na všeobecné praktické lékařství a hledáte novou... zobrazit nabídku»
Oral Health Liaison Specialist
Brno
minulý měsíc
Globální leader v oblasti výroby produktů zubní péče hledá zkušeného profesionála na pozici Oral Health Liaison Specialist. Náplň... zobrazit nabídku»
Závodní lékař
Ústecký
minulý měsíc
Máte atestaci ze všeobecného praktického lékařství nebo pracovního lékařství a hledáte prostor pro další uplatnění? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Závodní lékař
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte atestaci ze všeobecného praktického lékařství nebo pracovního lékařství a hledáte prostor pro další uplatnění? Rádi byste... zobrazit nabídku»
Operátor výroby
Karviná
minulý měsíc
Hledáme šikovné prcovníky/ce na výrobní a montážní linky: - obsluha výrobních strojů - jemná montážní práce - balení výrobků -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace