Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (245) - strana 7

Zdravotnictví a farmacie
Projektový manažer, zdravotnická technika
Trhové Sviny
před 3 měsíci
Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti sídlící na Českobudějovicku na pozici PROJEKTOVÝ... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut - vhodné i pro absolventy
okr. Přerov
před 3 měsíci
* Práce v moderním prostředí * Zajímavá a různorodá práce * Možnost pracovat na zkrácený úvazek * Flexibilní pracovní doba *... zobrazit nabídku»
Stomatolog
Uherský Brod
před 3 měsíci
Hledáme STOMATOLOGA pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto máme... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
před 4 měsíci
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Obsluha výrobních zařízení (m/ž)
Drážďany
dnes
- příplatky (za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky) - Vánoční a dovolenkový bonus - od 22 dnů dovolené - osobní... zobrazit nabídku»
Prodejní asistentka do parfumerie
Praha
dnes
Pracujte v prostředí krásy! Společnost nabízí unikátní příležitost seznámit se s prémiovými produkty skvělých značek. Získáte... zobrazit nabídku»
Inženýr QA
Hradec Králové
dnes
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na dobrém systému kvality staví svou budoucnost; -... zobrazit nabídku»
Vývojový inženýr…Vaše inovace, naše budoucnost!
Hradec Králové
dnes
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z... zobrazit nabídku»
Physiotherapeut /in
Oberstdorf
dnes
1000- 1200 Euro Netto plus Wohnungsgestellung, Auto und Handy, 24 + Bildungsurlaub, Zahlung von Fortbildungen zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Praha, Plzeň, Ostrava
dnes
- moderní ordinace v příjemném pracovním prostředí - nadstandardní mzdové ohodnocení - podpora celoživotního vzdělávání - možnost... zobrazit nabídku»
Specialista pro klinická hodnocení
Hradec Králové
dnes
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - přátelský kolektiv a podíl na zajímavé, společensky... zobrazit nabídku»
Specialista klinických studií
Praha
včera
Zaměstnání v dynamicky rostoucí společnosti s globální klientelou Mezinárodní úzké know-how v oblasti lékového vývoje a registrací ... zobrazit nabídku»
Optometrista - Bratislava/Banská Bystrica/Trnava/Košice/Martin/Spíšská Nov...
Brno
včera
Hledáme OPTOMETRISTU do sítě prodejen oční optiky na Slovensku. Aktuálně obsazujeme pozice optometristy do Bratislavy/Banské... zobrazit nabídku»
Zubní instrumentář/ka
Německo
včera
Firma Artifex specializující se na spolupráci se zahraničními odborníky v oblasti zdravotnictví hledá dlouhodobě Zubní... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestry do nemocnic a domovů pro seniory (Německo)
Bavorsko - Oberpfalz
včera
Pracovní doba se pohybuje mezi 35 – 40 hodin za týden. Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou. Na pozici asistenta pečovatele nabízíme... zobrazit nabídku»
Likvidátor s maďarským jazykem
Moravskoslezský
včera
* 1.rok smlouva na dobu určitou s možnou prolongací na dobu * neurčitou * Pružná pracovní doba/Po-Pá * 25 dnů dovolené * Stravenky 110 Kč *... zobrazit nabídku»
Revmatolog - ojedninělá šance!
Sasko
včera
Co Vám mohu slíbit mimo výše uvedeného? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €5.000- €6.500 a k tomu... zobrazit nabídku»
Praktický lékař - SRN - Krušné Hory
Sasko
včera
Co Vám mohu slíbit? Tak např.: * základní mzdu (tzn. bez přesčasů:)) dle délky praxe €7.000- €8.500 * další specializovaná... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut v lázních
Okr. Liberec
včera
- práce na HP v renomovaných lázních - pevná pracovní doba - možnost nastoupit ihned - fixní plat + prémie dle zkušeností a praxe -... zobrazit nabídku»
Pracovník pro dům zdraví a pohybu
Hradec Králové, Pardubice
včera
Hledáme pracovníky na HČ i VČ zobrazit nabídku»

Čtěte

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

Nejmíň si vydělá číšník a nejvíc specialista v řízení letového provozu

Nejnižší příjmy mají podle oficiální statistiky číšníci a servírky. Naopak nejlépe...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace