Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (266) - strana 7

Zdravotnictví a farmacie
Pediatr
Olomoucký
před 1 měsíci
* zajímavé finanční ohodnocení * příspěvky na stravování * možnost dalšího vzdělávání * vhodné i pro relokaci – ubytování v... zobrazit nabídku»
Výrobní technolog
Jihomoravský
před 1 měsíci
* stabilní zázemí úspěšné společnosti * moderně vybavené pracoviště * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dojíždění/relokaci *... zobrazit nabídku»
Gynekolog
Praha
před 1 měsíci
* moderní prostředí v centru Prahy * motivující finanční ohodnocení * 5 týdnů dovolené, stravenky * práci na HPP nebo částečný... zobrazit nabídku»
Pracovník chemické výroby
Jihomoravský
před 1 měsíci
* dlouhodobou práci na HPP * odpovídající platové ohodnocení * příspěvek na dojíždění * příspěvek životní a penzijní... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra
Praha, Středočeský
před 1 měsíci
* zajímavou práci v moderní společnosti * pružnou pracovní dobu * odpovídající finanční ohodnocení * služební vůz, telefon, notebook... zobrazit nabídku»
Pracovník domácí péče
Praha, Středočeský
před 1 měsíci
* perspektivní pracovní uplatnění * zajímavé finanční ohodnocení * flexibilní pracovní dobu * služební vůz, telefon, notebook *... zobrazit nabídku»
Kvalitář/ka výroby
Habartov
před 2 měsíci
Zajímavou náplň práce s vyhlídkou dalšího rozvoje. Flexibilní pracovní doba. Odpovídající a pravidelné školení. Týden dovolené... zobrazit nabídku»
Manufacturing Excellence Engineer
Karviná, Havířov
před 3 měsíci
- Zajímavou práci v čistém pracovním prostředí - Zajímavé finanční ohodnocení - Profesní růst, vzdělávání - Dotované... zobrazit nabídku»
Fyzioterapeut
Středočeský
před 4 měsíci
Pracovní náplň: - Odborná péče o pacienty nemocnice - Spolupráce s ošetřujícím lékařem - Sledování stavu pacienta - Provádění a... zobrazit nabídku»
Radiologický asistent / ka
Středočeský
před 4 měsíci
Pro našeho významného klienta, soukromou nemocnici, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Radiologický asistent Pracovní náplň: -... zobrazit nabídku»
Rehabilitační lékař/ka
okres Trutnov
před 4 měsíci
- moderní pracovní prostředí - přátelský kolektiv - klidná plánovaná práce - práci v zařízení, které poskytuje péči na vysoké... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista - life science
Praha, Jihomoravský, Olomoucký
před 4 měsíci
Pro našeho klienta - společnost, která se zabývá prodejem širokého spektra technologií pro vybavení laboratoří (life science, laboratorní... zobrazit nabídku»
Aplikační specialista zaměření na fyzioterapii/rehabilitaci
PrahaPraha
před 5 měsíci
Naším klientem je významná společnost, která se zabývá prodejem a dodávkami zdravotnické techniky a moderních zdravotnických technologií... zobrazit nabídku»
Nutriční terapeut/ka - Kladno, Praha
Kladno, Praha
před 5 měsíci
* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr * Možnost osobního a profesního růstu * Zázemí silné společnosti * Příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Lékař/ka
Pardubice
před rokem
- zaměstnání ve stabilní soukromé společnosti - pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost plného i zkráceného úvazku, práce na 1... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Brno
dnes
Stomatologická klinika Apollonia přijme do svého týmu zubní instrumentářku/zdravotní sestru na plný úvazek. Nástup možný dle dohody. CV... zobrazit nabídku»
Medicínský reprezentant - gynekologie
Jihočeský
dnes
Pro našeho klienta, farmaceutickou generickou společnost právě hledáme Farmaceutické reprezentanty do gynekologických ordinací a lékáren v... zobrazit nabídku»
Servisní technik- Morava
Jihomoravský
dnes
Pro našeho významného klienta, silnou mezinárodní společnost s centrálou v Praze, která se zabývá instalací a servisem zdravotnické a... zobrazit nabídku»
Farmaceutický reprezentant - Východní Čechy!
Pardubický
dnes
Naším klientem je středně velká zahraniční farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Pro region Východní Čechy hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Manažer divize - tribologie
Praha
dnes
Víte co znamená slovo tribologie? Máte zkušenost s řízením byznysu v této oblasti a rozumíte věcem i po technické stránce? Chcete... zobrazit nabídku»

Vždy čerstvé nabídky práce do mailu?

Žádné pracné každodenní hledání?

Klikni a přihlaš se k odběru!

sipka
RYCHLE
POHODLNĚ

ZDARMA
Registrace zde

Čtěte

Čeká vás firemní večírek? Poradíme, jak si ho užít bez úhony

Čas firemních večírků je tady. Pokud nechcete zbytek roku strávit tím, že budete odrážet...

Teď prostě stonat nemůžu! Jak se nenakazit, když všichni kašlou

Jízda hromadným dopravním prostředkem v tomto obodbí připomíná návštěvu lazaretu,...

Jste na nemocenské a neléčíte se? Dost riskujete

Simulovat se moc nevyplácí, obzvlášť, když máte neschopenku a neléčíte se nebo...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace