Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie (315) - strana 8

Zdravotnictví a farmacie
Farmaceut/farmaceutka/lékárník/lékárnice
Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Ústecký,...
minulý měsíc
Jsi absolventem farmacie? Hledáš práci, kde se budeš moci rozvíjet a uplatníš svoje znalosti ze studií? Chceš se vrátit k rodině a... zobrazit nabídku»
Referent obchodu - oblast farmacie a kosmetiky
Ústí nad Orlicí
minulý měsíc
Jste obchodník tělem i duší a rozumíte farmacii či kosmetice? Pro inovativní a rostoucí společnost zabývající se výzkumem a vývojem v... zobrazit nabídku»
Technolog pro farmacii
Jihomoravský
minulý měsíc
Jste spolehliví a samostatní? Máte zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby a hledáte novou pracovní výzvu? Mluvíte anglicky a rádi... zobrazit nabídku»
Všeobecná sestra
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Máte vzdělání v oboru Všeobecná sestra? Můžete pracovat samostatně? Vaše práce je pro Vás posláním a chcete ukázat, co ve Vás je? Tak... zobrazit nabídku»
Radiologický asistent
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste absolventy oboru Radiologický asistent? Hledáte příjemné pracovní prostředí a kolektiv profesionálů? Máme pro Vás dobrou zprávu –... zobrazit nabídku»
Zdravotní sestra – onkologické oddělení
Praha, Středočeský
minulý měsíc
Jste zdravotní sestra s registrací? Práce Vás baví a hledáte novou výzvu? Hledáte zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a... zobrazit nabídku»
Internista
Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký,...
minulý měsíc
Hledáte zajímavou pracovní příležitost? Máte atestaci z interního lékařství? Jste komunikativní a vyhovuje Vám práce ve směnném... zobrazit nabídku»
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
minulý měsíc
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v... zobrazit nabídku»
Nutriční terapeut/ka - Kladno, Praha
Kladno, Praha
minulý měsíc
* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr * Možnost osobního a profesního růstu * Zázemí silné společnosti * Příspěvek na dopravu *... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Uherský Brod
před 2 měsíci
Hledáme PRAKTICKÉHO LÉKAŘE pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto... zobrazit nabídku»
Oral Health Liaison Specialist
Brno
před 3 měsíci
Globální leader v oblasti výroby produktů zubní péče hledá zkušeného profesionála na pozici Oral Health Liaison Specialist. Náplň... zobrazit nabídku»
Praktický lékař
Karlovy Vary
před 3 měsíci
Pro našeho klienta, významnou českou společnost, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: PRAKTICKÝ LÉKAŘ Co budete mít na... zobrazit nabídku»
Operátor/ka ve zdravotnických potřebách - Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 3 měsíci
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve zcela čisté výrobě? Jste ochotni pracovat v TŘÍSMĚNNÉM či NEPŘETRŽITÉM PROVOZU? Je pro... zobrazit nabídku»
Servisní technik - zdravotnická technika
Praha
před 3 měsíci
Pro významnou zahraniční společnost zabývající se vývojem a prodejem laboratorní techniky a přístrojů hledáme schopného kandidáta na... zobrazit nabídku»
Stomatolog
Uherský Brod
před 3 měsíci
Hledáme STOMATOLOGA pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto máme... zobrazit nabídku»
Dentální hygienista/ka
Uherskobrodsko
před 3 měsíci
Máte zkušenost v poskytování zubní péče, nebo oblasti DENTÁLNÍ HYGIENY? Do nově zřizovaného lékařského domu hledáme kandidáty na... zobrazit nabídku»
Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška
Veverská Bítýška
před 4 měsíci
Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita... zobrazit nabídku»
Operátor/skladník sterilizace - 23-28 000 Kč
Veverská Bítýška
před 4 měsíci
Máte zájem o práci s nadstandardním finančním ohodnocením ve zcela čisté výrobě ve zdravotnických potřebách ve DVOUSMĚNNÉM PROVOZU... zobrazit nabídku»
Volná místa pro operátory - výroba kosmetických přípravků
Holice
před 4 měsíci
Hlavní pracovní poměr,stabilní a dlouhodobá práce 22dní dovolené Mzda 80,-Kč, prémie, 171,-Kč denní dieta 16.000,-čistého při... zobrazit nabídku»

Další inzeráty, které by vás mohly zajímat

Zdravotní sestra / asistent
Praha
dnes
- atraktivní práce v mladém kolektivu - reprezentativní pracoviště - příjemné pracovní prostředí - možnost seberealizace a... zobrazit nabídku»

Čtěte

Vtípky a legrácky v práci. Poškádlete kolegy

Práce je samozřejmě vážná a důležitá věc, ale aby nás to v ní bavilo, je fajn, když tam...

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace