Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (137)

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Vedoucí správy toků oblast Vltavy
Benešov u Prahy
včera
odměňování odpovídající pracovní funkci + výkonnostní systém dle plnění stanovených ukazatelů a nadstandardní benefitní program, vedoucí pozici s prostorem pro seberealizaci a uplatnění schopností, zázemí... zobrazit nabídku»
Zahradník a prodavač
Praha 5 Stodůlky
dnes
Stojíme o přátelské a nekonfliktní lidi, pro které se práce v zahradnictví může stát, nebo už je, jejich nejlepším koníčkem. Kromě... zobrazit nabídku»
Obsluha zemědělských strojů - traktorista.
Kněžmost
dnes
práce na hlavní pracovní poměr práce na jednosměnný provoz - ranní směna možnost přesčasů dle zákoníku práce možnost ubytování... zobrazit nabídku»
Pracovník zásilkového prodeje
Čáslav
včera
výdělek až 19 000,-   zobrazit nabídku»
Elektromechanik/údržba strojů s vyhl. 50 (23.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Můžete pracovat ve směnném provozu? Nabízíme práci Elektromechanika a... zobrazit nabídku»
Seřizovač výrobní linky/operátor (až 23.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáte práci ve strojírenství? Umíte číst technickou dokumentaci? Umíte pracovat s měřidly jako posuvka nebo mikrometr? Pak Vám nabízíme... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Hledáme seřizovače na lis. Budete seřizovat stroj - lis dle výkresové dokumentace a měřením budete provádět kontrolu. * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Výrobní závod v lokalitě Oslavany hledá zkušeného obráběče kovů. Práce dle výkresové dokumentace. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
Soustružník (20.000 - 24.000 Kč)
Jihomoravský
včera
Umíte číst technickou dokumentaci a pracovat s měřidly? Pak hledáme právě Vás! Máme menší koletiv. * zázemí moderní firmy * menší... zobrazit nabídku»
Odborný poradce pro výživu skotu
celá ČR
včera
Pro našeho klienta, společnost specializující se na výrobu a prodej vlhkých a suchých krmiv pro živočišnou výrobu, hledáme vhodného... zobrazit nabídku»
Referent účetnictví
Hradec Králové
včera
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Technický pracovník - ochrana lesa LS Vítkov
Vítkov
včera
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní... zobrazit nabídku»
Vedoucí správy toků oblast Vltavy
Benešov u Prahy
včera
odměňování odpovídající pracovní funkci + výkonnostní systém dle plnění stanovených ukazatelů a nadstandardní benefitní program, ... zobrazit nabídku»
Adjunkt
Choceň
včera
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Adjunkt st-op Odry
Frýdek-Místek
včera
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Adjunkt Horní Blatná
Horní Blatná
včera
Zajímavou tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké výhody, systém... zobrazit nabídku»
Hlavní zootechnik
Otročín
včera
HPP Atraktivní finanční ohodnocení Služební byt Příspěvek na stravu Mobilní telefon zobrazit nabídku»
Provzní ispektor střední a jižní Morava
Hradec Králové
včera
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Technik lesní správy LS Město Albrechtice
Město Albrechtice
včera
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní a životní pojištění, služební... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7

Čtěte

Mladí mění práci často. Někdy jen tak z touhy po změně

Mladí Češi často mění práci. A někdy ani nemají pádný důvod,  prostě jen chtějí...

Práci máte, ale bude se vám ve firmě líbit? Poradíme, jak to zjistit

Zdá se, že jste našli práci, kde by vás to nejen dobře živilo ale i bavilo. Teď jen ještě...

Kytky v květináčích, ranní káva a společný oběd zvyšují produktivitu práce

Průzkum provedený mezi zaměstnanci SMB v 11 zemích ukázal, že rostliny a květiny v...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace