Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (116)

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Manažer údržby zeleně
Praha
dnes
* práce na vedoucí pozici, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti s možností jejich rozšíření * zajímavé finanční ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Aplikační technik PLC
Brno
dnes
Pro našeho klienta, společnost, jejímž hlavním zaměřením je oblast odvodňování kalů a tlaková filtrace průmyslových suspenzí, hledáme... zobrazit nabídku»
Zahradník – vedoucí pracovní skupiny
Středočeský
včera
Je pro Vás důležité pracovat ve stabilní firmě, která se může pochlubit svými výsledky, má schopný tým lidí a spravedlivé... zobrazit nabídku»
Ekolog
Liberecký
včera
Informace o klientovi / pozici Chcete se podílet na řešení kvalitativních problémů? Chcete se podílet na optimalizaci interních... zobrazit nabídku»
Podnikový ekolog
Mladá Boleslav, Liberec, Českolipsko
včera
zpracování Provozních řádů, žádostí o souhlasy, ZPO, pomůcky pro provoz účast při kontrolách za strany státní správy ... zobrazit nabídku»
Zootechnik
Plzeň
včera
INTEGRO a.s. Kladruby přijme pracovníka/pracovnici na pozici zootechnik Vaše náplň práce . Váš profil > SŠ/VŠ... zobrazit nabídku»
Specialista pro lesní výrobu
Praha
včera
- zázemí stabilního státního podniku - dobré pracovní podmínky a profesionální přístup - odpovídající mzdové ohodnocení -... zobrazit nabídku»
Obchodní zástupce - zemědělská chemie - JČ
Tábor
včera
Nabízíme: - stabilní zaměstnání v prosperující společnosti - práce v terénu – návštěvy zákazníků, administrativa doma (0,5 dne... zobrazit nabídku»
Produktový manažer - výživa rostlin
kraj Vysočina
včera
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti - nadstandardní finanční ohodnocení - pracovní smlouvu na dobu neurčitou - možnost práce... zobrazit nabídku»
Zootechnik
Nový Kostel
včera
práci na HPP prémiový systém orientovaný na výsledky činnosti služební auto i k soukromým účelům, mobil, PC, stravenky místo... zobrazit nabídku»
Business manager pro ČR a SR (zemědělství, živočišná výroba)
ČR a SR
včera
Příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst Zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům, které přinesete ... zobrazit nabídku»
Specialista bozp a PO [automotive]
Liberec
včera
- moderní pracoviště v silné mezinárodní společnosti v Liberci - pružná pracovní doba - podpora relokace pro kandidáty mimo liberecký... zobrazit nabídku»
Adjunkt st-op Berounky
Plzeň
včera
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Holandsko, Belgie- řemeslníci- nalezení práce bez poplatků!
Holandsko, Belgie
včera
benefity- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu), end-of-year benefit (cca 8% z platu) příplatek na cestu do Belgie ... zobrazit nabídku»
Obsluha zemědělských strojů - traktorista.
Kněžmost
včera
Co od nás můžete získat? práci na hlavní pracovní poměr práci na jednosměnný provoz - ranní směna možnost přesčasů dle zákoníku... zobrazit nabídku»
Referent pro katastra restituce
Přimda
včera
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, zaměstnanecké... zobrazit nabídku»
Koordinátor HSE
Brno
včera
- motivující platové ohodnocení - práci ve stabilní mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - stravování - jazykové... zobrazit nabídku»
Mechanika zemedelskych stroju a zarizeni na nemeckou smlouvu
Kassel, Nemecko
včera
nemecka pracovni smlouva (proplacena dovolena, pn, skoleni) nadstandardni ohodnoceni zobrazit nabídku»
Revírník pro odbornou správu lesů
Lužná
včera
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Adjunkt ST-OP Dyje
Brno
včera
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6

Čtěte

Může váš zaměstnavatel sledovat vaši činnost na počítači? Ano, ale je to složitější...

V pracovní době se občas kouknete na Facebook, přečtete si článek nebo něco zaplatíte přes...

Chyby, které děláte při shánění práce - II.díl

Stále nemůžete sehnat to pravé zaměstnání. A přitom se snažíte? V minulém článku jsme...

Chyby, které děláte při shánění práce - I. díl

Vzdělání by by bylo, chuť do práce také, praxe nějaká také je, přesto jste stále bez...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace