Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (154)

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Pracovnice s květmi do Holandska.
oblasť Noordwijkerhout - krásna lokalita pri mori
včera
Hodinová mzda od: 7,00€ brutto (kandidáti do 21 rokov) 8,01€ brutto (kandidáti 22 rokov) 9,43€ brutto (kandidáti od 23 rokov) +... zobrazit nabídku»
Údržbář - mechanik
Novohradsko
včera
- zázemí mezinárodní výrobní společnosti - jednosměnný provoz - stravenky, prémie zobrazit nabídku»
Projektový manažer - strojírenství (25.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský, Vysočina
včera
Pro významnou strojírenskou společnost v okrese Blansko hledáme technicky zaměřeného projektového manažera, který se domluví anglicky nebo... zobrazit nabídku»
Zahradník - vedoucí pracovní skupiny
Praha a okolí
včera
- Práce v Praze a okolí na hlavní pracovní poměr - Různorodá a kreativní práce hlavně v terénu - Vyzvedávání materiálu ve školkách... zobrazit nabídku»
Údržbář zeleně
Praha a okolí
včera
- Práce v Praze a okolí údržbě soukromých zeleně - Různorodá a kreativní práce na čerstvém vzduchu - Zázemí firmy s víc než 20-ti... zobrazit nabídku»
Obchodní manažer
Kněževes
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající nákupem a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní... zobrazit nabídku»
Ředitel společnosti – Plzeňsko
Plzeň
před 2 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se nákupem, úpravou, skladováním a prodejem zemědělských komodit, hledáme vhodného kandidáta... zobrazit nabídku»
Revírník
Náměšť nad Oslavou
před 2 dny
mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů (penzijní připojištění, životní... zobrazit nabídku»
Obsluha zemědělských strojů - traktorista.
Kněžmost
před 2 dny
práce na hlavní pracovní poměr práce na jednosměnný provoz - ranní směna možnost přesčasů dle zákoníku práce možnost ubytování... zobrazit nabídku»
Obsluha NC stroje (23 - 27.000 Kč)
Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Praha
před 2 dny
Do směnného provozu hledáme pracovníka na obsluhu NC stroje. Práce v moderní výrobní hale v Brně. * nadstandardní mzdové ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Obchodně technický poradce, živočišná výroba
kraj Vysočina
před 3 dny
- možnost home office - služební vůz, notebook, telefon - odpovídající platové ohodnocení - možnost podílet se na rozvoji prodeje... zobrazit nabídku»
Business manager pro ČR a SR (zemědělství, živočišná výroba)
ČR a SR
před 3 dny
Příležitosti pro profesní rozvoj a kariérní růst Zajímavé ohodnocení a provize úměrné výsledkům, které přinesete ... zobrazit nabídku»
Adjunkt
Přimda
před 3 dny
mzda dle kvalifikace kandidáta, podíly na HV podniku systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky) 5... zobrazit nabídku»
Informatik
Karlovy Vary
před 3 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, podíl na HV podniku, ... zobrazit nabídku»
Asistentka ředitele / projektový (dotační) manažer
Pardubice
před 3 dny
Zázemí stabilní a prosperující dynamické české společnosti. Perspektivu velmi dobře nastavených vzájemných vztahů a dlouhodobého... zobrazit nabídku»
Adjunkt LS Lužná
Lužná
před 3 dny
zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; systém benefitů... zobrazit nabídku»
Dělník v sýrárně na Vysočině
Želetava
před 4 dny
Pro našeho významného zákazníka z oblasti potravinářského průmyslu hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníků ve výrobě. Vaše... zobrazit nabídku»
Seřizovač lisu (26.000 - 35.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Hledáme seřizovače na lis. Budete seřizovat stroj - lis dle výkresové dokumentace a měřením budete provádět kontrolu. * nadstandardní... zobrazit nabídku»
Odborná obsluha stroje (17.000 - 25.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Umíte obsluhovat nebo seřizovat stroje? Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti s nadstandartními mzdovými podmínkami? Jestli ano,... zobrazit nabídku»
Obráběč kovů (od 26.000 Kč)
Jihomoravský
před 4 dny
Výrobní závod v lokalitě Oslavany hledá zkušeného obráběče kovů. Práce dle výkresové dokumentace. * zázemí stabilní společnosti *... zobrazit nabídku»
1 2 3 4 5 6 7 8

Čtěte

Kolega smrdí? Poradíme, jak mu to říct

Pokud pracujete v jedné místnosti s více lidmi a jeden z nich příliš nehodluje hygieně, je to...

Ženy budou mít podle zákona stejné platy jako muži. V Čechách ale ne, s novinkou přišel Island

Ženy budou dostávat stejně vysoký plat jako muži. Alespoň v islandských firmách. Ukládá...

Co takhle si z práce odskočit na sex? A mít to zaplacené

Pauzu na oběd by měl mít v práci každý. Ale pauzu na sex? Legrace? Kdepak, radní...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace