Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie (124) - strana 2

Zemědělství, lesnictví a ekologie
Agronom
Moravskoslezský kraj
před 3 dny
- mzdové ohodnocení dle zkušeností (absolvent od 20 000 Kč - 25 000 Kč; zkušený agronom ohodnocení odpovídající kvalifikaci a praxi) -... zobrazit nabídku»
Technik oprav a údržby míchárny krmných směsí
Desná
před 3 dny
práce ve stabilní společnosti, přátelský kolektiv po skončení 3 měsíční zkušební doby možnost poskytnutí stabilizačního... zobrazit nabídku»
Ošetřovatel/ka skotu – dojič/ka
Dolní Újezd-Kabatoves, Makov
před 3 dny
práce ve stabilní společnosti po skončení 3 měsíční zkušební doby možnost poskytnutí stabilizačního příspěvku ve výši 25.000 Kč,... zobrazit nabídku»
Krmivář v živočišné výrobě (střídač)
Vidlatá Seč
před 3 dny
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčitou práce ve stabilní společnosti po skončení 3 měsíční zkušební... zobrazit nabídku»
Projektant vodovodů a kanalizací (REC projekt, Pardubice)
Pardubice
před 3 dny
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.... zobrazit nabídku»
Zámečník-svářeč na práci po ČR (24.000 - 33.000 Kč)
Olomoucký
před 4 dny
Nabízíme práci na pozici zámečník-svářeč na práci po ČR pro významnou společnost se sídlem v Olomouci. Vhodné i pro absolventa. *... zobrazit nabídku»
Dělník v realizační skupině - střediska Městská zeleň
Praha
před 5 dny
firemní benefity a zázemí městské organizace pět týdnů dovolené stravenky odborná školení odpovídající platové... zobrazit nabídku»
Dělník - vedoucí realizační skupiny - ve středisku Městská zeleň
Praha
před 5 dny
firemní benefity a zázemí městské organizace pět týdnů dovolené stravenky odborná školení a možnosti dalšího vzdělávání... zobrazit nabídku»
Strojník kráčivého rypadla
Praha
před 5 dny
Pracovní poměr na plný úvazek Pracovní smlouva na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou Odpovídající finanční hodnocení... zobrazit nabídku»
Manažer údržby zeleně
Praha
před 5 dny
* práce na vedoucí pozici, kde uplatníte své dosavadní zkušenosti s možností jejich rozšíření * zajímavé finanční ohodnocení *... zobrazit nabídku»
Strojník kolového nakladače
Praha
před 5 dny
Pracovní poměr na plný úvazek Pracovní smlouva na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou Odpovídající finanční hodnocení... zobrazit nabídku»
Lesní mechanizátor
Praha
před 5 dny
plný pracovní úvazek pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou firemní benefity zobrazit nabídku»
Vodohospodářský dělník
Praha
před 5 dny
pracovní poměr na plný úvazek, pracovní smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou, podnikové benefity zobrazit nabídku»
Elektro / údržbář strojů (až 30.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Zahraniční společnost hledá elektro-údržbáře pro opravy a údržbu svých výrobních srojů a linek. Vhodné i pro abslventy - zaučíme. *... zobrazit nabídku»
Produktový manažer- specialista na výživu zvířat, region JČ
Jihočeský kraj
před týdnem
- zapracování a podporu ostatních kolegů - práci v terénu a z domova (home-office) - fixní plat + provize, kvartální odměny - firemní... zobrazit nabídku»
Hledáme šikovného baliče výrobků a parťáka do týmu!
Želetava
před týdnem
Aktuálně hledáme Baliče do potravinářské výroby v Želetavě. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na celý úvazek/zkrácený úvazek nebo DPČ... zobrazit nabídku»
Vedoucí maloobchodního prodeje
kraj Vysočina
před týdnem
- zázemí a stabilní práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti - mobilní telefon, notebook, osobní automobil (s možností... zobrazit nabídku»
Controller
kraj Vysočina
před týdnem
- zázemí a stabilní práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti - balíček vnitrofiremních benefitů - podporu dalšího... zobrazit nabídku»
Zámečník do výroby (22.000 - 27.000 Kč)
Jihomoravský
před týdnem
Do strojírenské firmy se hledá zámečník s praxí. * zázemí moderní společnosti * nadstandardní mzdové ohodnocení * 5 týdnů dovolené *... zobrazit nabídku»
Obchodní konzultant pro výživu hospodářských zvířat (prasata)
kraj Vysočina
před týdnem
- pestrou práci v dynamické společnosti - mobilní telefon, notebook, osobní automobil (s možností využití k soukromým účelům) -... zobrazit nabídku»

Čtěte

Sháníte letní brigádu? Máte nejvyšší čas

Léto už se nezadržitelně blíží a s ním i sladké prázdniny. Tedy alespoň pro ty školou...

Číšníci a servírky to nemají jednoduché. Co je nejvíc vytáčí?

Profese, při kterých přijdete do styku s lidmi, bývají náročené a nevyzpytatelné, někdy...

Umět správně telefonovat není jen tak. Naučte se to

Říkáte si, že dnes snad umí telefonovat každý, že na tom není nic těžkého? Opak je...

více
přihlášení pro uchazeče  |  registrace