Operátor výroby - nenáročná práce v teple pro muže i ženy Písek

  • Plat: 22 600 Kč
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Písek
  • Místo pracoviště: Písek
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek
  • Odpovědná osoba: Věra Urychová
ID: 1210457 značka: operátor výroby Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Pro našeho klienta, který je součástí mezinárodní korporace s pobočkami ve třinácti zemích světa, zaměstnávajícími více jak 12.000 pracovníků a je specialistou na lisování kovových součástek pro elektrotechnický a automobilový průmysl, se sídlem v Písku, hledáme vhodného kandidáta na pozici operátor do výroby.

požadujeme :
- manuální zručnost, spolehlivost
- dobrou pracovní morálku
- ochota pracovat na směny ( R, O)

Nabídka

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- Smlouvu na HPP
- Možnost práce přesčas
- Perspektivní zaměstnání s možností kariérního a finančního růstu
- Stravenky za každý den 50 Kč
- Příplatek za odpolední 9 Kč
- Příplatek za noční 11 Kč
- Příplatek za přesčas v týdnu 25%
- Příplatek za přesčas o víkendu 50%
- Ubytování zajištěno s doplatkem 1500 Kč/měsíc, nebo příspěvek 3000 Kč na vlastní ubytování
- Každého 15.-ého peníze na účtu s možností záloh

Pracovní náplň

- Obsluha lisů, manipulace s malými komponenty, kompletace produktů.
- Nenáročná práce vhodná pro ženy, muže.
- Vhodné i jako brigáda pro studenty starší 18 let.

Zadavatel pozice

Triangle Recruitment CZ s.r.o. - Písek

Odpovědná osoba: Věra Urychová

Adresa:
Drlíčov 145/17
397 01 Písek

Písek, Česko
Trenkwalder a.s.
23700.00 Kč za měsíc