Manipulační a kompletační práce ve skladu - 145 Kč/h., zálohy Říčany u Prahy

  • Plat: 145 Kč/hod
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce
  • Místo pracoviště: Říčany u Prahy (okres Praha hl.m.)
  • Zadavatel: UNIJOB s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Filip Kesman
ID: 1269321 Aktualizováno dnes

Požadujeme

- 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
- na tuto brigádu je nutné zaškolení (na vypsané termíny školení se informujte telefonicky) - aktuální termín školení je ČTVRTEK 23.9.2021
- potvrzení o studiu nebo čistý výpis z rejstříku trestů
- pravidelnou spolupráci (alespoň 4 směny týdně)
- preferujeme dlouhodobou spolupráci
- občasný zájem/možnost vypomoci ve skladu v Hostivicích (cca 7min. z metra B Zličín) výhodou

Nabídka

- možnost zálohy kdykoliv při doručení docházkového listu
- práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
- možnost kompletních obědů v kantýně za pouhých 40 Kč, případně snídaně+oběd za 50 Kč dohromady!
- proplacení doby strávené na obědě (bonus až 1800 Kč měsíčně)
- brigáda vhodná i pro méně fyzicky zdatné pracovníky/pracovnice
- v případě kvalitní práce po čase možná nabídka pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Pracovní náplň

Pro našeho významného klienta, mezinárodní velkoobchod s elektronikou a spotřebiči, hledáme na dlouhodobou spolupráci samostatné, spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky/brigádnice na manipulační práce ve skladu v Říčanech u Prahy.

Termín:
- nutné zaškolení ve ČTVRTEK 23.9.2021, je již proplácené
- od pondělí do pátku ve dnech dle dohody, minimálně však v průměru 4x týdně

Pracovní doba:
8.30 - 17.00 hod.

Náplň práce:
- vykládky a nakládky kamionů
- manipulační práce ve skladu
- kompletace, balení a příprava k expedici

Poznámka

Bližší informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 604376770 (denně mezi 8. a 18. hodinou).

Kontakt - zadavatel pozice

UNIJOB s.r.o.

Odpovědná osoba: Filip Kesman Telefon: 736477133 Mobil: 736477133 Web: http://www.unijob.cz

Adresa:
Kateřinská 1541/5
Praha 2 - Nové Město

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Pro důchodce,