Manuální práce pro člověka s cestovatelským duchem Černilov

  • Plat: 35 000 - 60 000 Kč
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Klient: Regmont EU s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 30.08.2020
  • Místo pracoviště: Černilov
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Regmont EU s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Mgr. Sabina Kuncová
ID: 1315132 značka: 7/2020 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Co požadujeme?
- dobrou fyzickou kondici
- manuální zručnost
- řidičský průkaz sk. B
- výpis z rejstříku trestů

Nabídka

Za Vaši dobrou práci nabízíme
- u nás si můžete vydělat 35 – 60 000Kč za měsíc (HPP i ZL)
- platby posíláme vždy do 14 dnů od skončení a předání akce
- možnost týdenních plateb
- turnusy od 3 – 6 týdnů a práce je pro vás zajištěná po celý rok
- pomoc se zajištěním potřebných dokumentů, zkoušek a certifikací
- zajištění dopravy a ubytování
- možnost kariérního růstu a osobní rozvoj
- práce v přátelském kolektivu

Pracovní náplň

Co Vás na montáži bude čekat?
- montáže, přestavby a demontáže různých regálových systémů dle zakázek v ČR a v zahraničí
- práce ve výškách
- práce s ručním a elektrickým nářadím, např. vrtačka, utahovačka, flexa
- obsluha vysokozdvižného vozíku, retraku či nůžkové plošiny
- řízení osobního automobilu

Poznámka

Účelem naší stabilní zavedené české firmy Regmont EU s.r.o. jsou kvalitně a bezpečně postavené regály tak, aby náš klient obdržel kompletní, kvalitní a bezproblémový servis od profesionálů.
V současné době hledáme člověka na pozici montér průmyslových regálů.

Líbí se Vám naše nabídka a chcete vědět více?
Zašlete nám prosím Váš úplný strukturovaný životopis s plným kontaktem.
Po obdržení Vás budeme neprodleně kontaktovat.
S přáním příjemného dne
Tým Regmont EU s.r.o.

Zadavatel pozice

Regmont EU s.r.o.

Odpovědná osoba: Mgr. Sabina Kuncová Telefon: +420 605 235752 Web: http://regmont.eu

Adresa:
Černilov 150
Černilov

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,