Řidič dodávky do 3,5t - kurýr pro doručování zásilek v Praze Praha

  • Plat: 25.000,- až 27.000,- čistého
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: ICORE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1365709 značka: Řidič WE|DO Aktualizováno dnes

Požadujeme

Požadujeme opravdovou chuť pracovat jako řidič na doručování zásilek, ŘP sk. B., spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. Zakládáme si výhradně na férovém jednání!

Nabídka

Reálný čistý výdělek se pohybuje mezi 25.000,- až 27.000,- Kč čistého v závislosti na zapracování a také na typu smlouvy (ŽL, DPP nebo HPP) a konečný výdělek také velmi ovlivní samotný řidič.

Pracovní náplň

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o pozici řidiče dodávky do 3,5t, jakožto kurýra pro doručování zásilek v rámci přiděleného regionu Prahy. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přidělenu stálou lokalitu na Praze 2 nebo Praze 3, a to včetně přiděleného služebního vozidla. Jde o pravidelný rozvoz balíků na soukromé i firemní adresy. Pracovní doba cca 8-9 hod. denně PO-PÁ, zpočátku je třeba počítat s vyšší časovou náročností. Ráno probíhá nakládka v expedičním depu na Praze 10 v Uhříněvsi cca v 7 hod., kde si řidič přebírá již natříděné zásilky pro svůj rozvoz. Poté řidič zabezpečuje rozvoz na zadané adresy v Praze. Upřednostňujeme práci na ŽL nebo DPP, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na HPP. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše konkrétně, včetně smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy transparentní, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě dohody zprostředkujeme návštěvní den na depu a při samotném nástupu samozřejmě poskytneme plné zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

ICORE s.r.o.

Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková Telefon: 602307846

Adresa:
Toužimská 588/70
Praha 9


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Řidič dodávky do 3,5t - kurýr pro doručování zásilek v Praze.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.