Práce ve skladu (aktivní řidič), 25.000Kč Praha - Hostivař

  • Plat: 25 000 Kč
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha - Hostivař
  • Zadavatel: Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Jana Zimmermannová
ID: 1368688 značka: Jana Z. Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Významná obchodní společnost, výhradní zástupce dvou švýcarských výrobců přírodních kosmetických produktů, hledá do svého týmu pracovníka do skladu na dlouhodobou spolupráci. Práce je v čistém prostředí, převážně se jedná o manipulaci s malými lehkými předměty.
Firma se zabývá čistě přírodními produkty, nejsou chemicky upravené.

Řidičský průkaz sk. B podmínkou!

Pracovní náplň:
- manipulace se zbožím (chystání a balení objednávek, práce na mechanické lince)
- obsluha objednávkového sytému
- doplňování produktů
- vykládka kamionů
- zásobování produktů na různé semináře
- příležitostné cesty služebním vozem po ČR i zahraničí

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání
- dlouhodobou spolupráci
- trestní bezúhonnost
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- spolehlivost, zodpovědnost
- zkušenosti s prací ve skladu výhodou

Nabízíme:
- dopravní dostupnost – cca 4 minuty od vlakového nádraží Hostivař
- práce v čistém prostředí
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- přátelský kolektiv
- pracovní doba 7:00-15:30
- finanční ohodnocení 25.000 Kč
- nástup možný ihned

Zadavatel pozice

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Odpovědná osoba: Jana Zimmermannová Telefon: 234715000

Adresa:
Hybernská 1009/24
Praha 1