Operátor svařovacího robota Hranice, 250 Kč/hod

  • Místo pracoviště: Hranice
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Jana Kubínová DiS.
ID: 1373939 značka: JK. Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

- svářečský průkaz CO2 (možno dodělat)
- praxi

Nabídka

- mzda 250 Kč/hod. + příplatky
- ubytování
- 26 Kč příspěvky na obědy
- příspěvek na zajištěné/své ubytování 3.000 Kč nebo na cestovné
- možnost čerpání záloh
- dlouhodobá spolupráce
- čisté, bezpečné a moderní prostředí
- příjemný kolektiv

Pracovní náplň

- 3 směnný provoz, 8 hod. ve výrobě regálů do obchodních domů
- obsluha svařovacího robota

Kontakt - zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Jana Kubínová DiS. Telefon: 603989286 Mobil: 603989286 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Hranice (okres Přerov)
W&J agency s.r.o.
25000 - 32000 Kč za měsíc
Možnost ubytování
Randstad HR Solutions s.r.o.