5 x týdně do práce/36.000,- měsíčně - Praha

  • Plat: 33000-50000
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Broker Investment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dominika Fary
ID: 1380062 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Dokončené SŠ vzdělání
Praxe není důležitá
Selský rozum
Ochota vzdělávat se a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje
Reprezentativní vystupování

Nabídka

Co ti nabídneme:

· V první řadě přátelské prostředí a pohodovou atmosféru v mladém kolektivu (průměrný věk je u nás 26 let)

· Práci v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností (metro A Flora)

· Pro vášnivé sportovce Multisport kartu

· Fixní plat + odměny a bonusy

· Služební Volvo pro zaměstnance měsíce

· Možnost kariérního postupu (po půl roce se můžeš stát manažerem a po 2 letech otevřít novou pobočku)

· Občerstvení na pracovišti

· Teambuildingy (laser game, na pivo s týmem a manažerem)

· Vánoční večírek a různé akce během roku (letos jsme byli na SuperBowlu, multikárách, paintballech)

· Soutěže o dovolené (letos Bali -surfcamp)

· Úvodní 14-denní zaškolení (u kterého si díky Danovi nebudeš připadat jako ve škole) zakončené Certifikátem. Školit se začneš hned první den, poté co se občerstvíš pořádnou kávou a dávkou vitamínů)

· za doporučení kamaráda 20.000 tis.

Zvedni telefon, zavolej nám, nebo pošli životopis. Těšíme se na tebe!

Pracovní náplň

Jak bude vypadat tvůj běžný den:

· Ráno se všichni sejdeme v 8:20 hod a v 8:30 máme meeting, kde si řekneme aktuální dění na trhu, pokračujeme tréninkem všeobecného přehledu.

· 10:00 přestávka na cigárko, kafíčko a pokec

· 10:15 telefonický kontakt s přidělenými klienty

· 12:00 jdeme na oběd (obědová pauza 45 min)

· 12:45 telefonáty, osobní schůzky

· 15:00 přestávka (zase cigárko, kafíčko a pokec)

· 15:15 komunikace s našimi klienty, meeting s manažerem a týmem

· pracovní doba ti skončí v 17:00 a v pátek v 15:00

Poznámka

Hledáme:

· Pohodové, uvolněné kolegy, pro které klientovo "NE" neznamená konec světa

· Samostatnost a plynulou komunikaci v českém jazyce

· Férové jednání

Zadavatel pozice

Broker Investment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Dominika Fary Mobil: 775852220

Adresa:
Korunní 810/104
101 00 Praha 10