Technik telekom. služeb (instalace internetu aj.) - s ubytováním Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Vegacom, a. s.
  • Odpovědná osoba: Dana Bébrová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1410745 značka: 2020_005 Aktualizováno dnes

Pracovní nabídka

Zajímají tě nejnovější trendy v telekomunikacích? Chceš se v tomto oboru dále rozvíjet? Tak neváhej a zašli mi svůj životopis! Absolventy zaučíme.

Náplní práce bude instalace pevného internetu vzduchem, instalace satelitních zařízení, dále budeš nastavovat a konfigurovat switche a koncová zařízení. Pokud ses s tím nesetkal, nevadí, zaučí tě kolega.

Hledáme kolegu/kolegyni s:
• elektrotechnickým / technickým vzděláním
• vyhláškou 50 (i propadlou, zajistíme obnovu)
• ŘP sk. B (aktivního řidiče)

My nabízíme:
Mimo běžné benefity jako jsou stravenky, pět týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na sport ( Multisport ) i na penzijní připojištění, služební telefon a notebook, odměnu za doporučení nového zaměstnance, nabízíme i možnost osobního rozvoje a využití potenciálu i v jiných oblastech.

Pošlete mi svůj životopis a já nebo přímý nadřízený se vám ozveme s dalším postupem, popř. domluvením schůzky, kde bychom probrali bližší informace. Pokud si nejste jistý/á, i tak mi pošlete informace o sobě a s vedoucím posoudíme, zda by vám tato pozice vyhovovala. A nebo se podívám po jiné možnosti v našem koncernu ELTODO.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Vegacom, a. s.

Odpovědná osoba: Dana Bébrová Web: http://www.vegacom.cz/index.html

Adresa:
Novodvorská 1010/14
142 00 Praha 4

Vegacom, a. s.

Co o sobě říká společnost Vegacom, a. s. ?

Společnost Vegacom a.s. patří mezi nejvýznamnější dodavatele profesionálních služeb na trhu informačních a komunikačních technologií v tuzemsku i zahraničí. Poskytuje ucelená řešení od zpracování studie a projektu, přes realizaci až po následný záruční i pozáruční servis. Zaměřuje se na bezpečnostní a komunikační technologie, telekomunikační systémy, sítě a řešení v oblasti IT.

Podobné nabídky práce

Praha 10 (okres Praha hl.m.)
JOBSYSTEM s.r.o.
35000 Kč za měsíc
aktivní nabídka
Praha (okres Praha hl.m.)
Praha

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Technik telekom. služeb (instalace internetu aj.) - s ubytováním.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.