Práce i brigáda pro ženy - sklad oděvů (Šťáhlavy, nebo Křimice)

  • Plat: 122 - 130 Kč za hodinu (Týdenní zálohy vyplácené na účet ve výši až 78% hrubé mzdy)
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce
  • Místo pracoviště: Šťáhlavy, Křimice
  • Zadavatel: Agentura práce Plzeň s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Olga Houdková
ID: 1418118 Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

Žádné speciální znalosti a dovednosti s výjimkou:
* základní obsluha PC
* spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
* dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje
* schopnost naučit se cca. 60 německých slov (barvy, oblečení)

Smysluplná práce (HPP, nebo brigáda) bez rušení směn ve dvousměnném provozu
Po-Pá (nárazově sobota) pouze ranní a odpolední.
Týdenní výplaty zálohou až do výše 78% hrubé mzdy.
Při práci na HPP stravenky, dovolená a spousta dalších výhod
Pro mimoplzeňské svozové autobusy

Pracovní náplň

Vybalit doručené zásilky a posoudit stav vrácených zásilek s převážně textilním zbožím, obuví, atd.,
Případně odstranit drobné závady
Zboží zabalit a připravit pro odeslání

Poznámka

pouze pro ženy

Zadavatel pozice

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Odpovědná osoba: Olga Houdková Telefon: 601 188 227 Mobil: 601 188 226 Web: http://brigadyvplzni.cz

Adresa:
Přemyslova 3
Plzeň

Co o sobě říká společnost Agentura práce Plzeň s.r.o. ?

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA! Personální agentura, která kromě dlouhodobé spolupráce nabízí i přivýdělky a brigády v Plzni.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Pro důchodce,