Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz nápojů - po-pá Praha

  • Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: ICORE s.r.o., IČ: 24235857, DIČ: CZ24235857
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: ICORE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1430509 značka: Rozvoz nápojů Aktualizováno dnes

Požadujeme

Požadujeme spolehlivost, upřímnost a pracovitost! Preferujeme výhradně dlouhodobou spolupráci a skutečnou loajalitu. ŘP sk. B a chuť opravdu pracovat.

Pracovní náplň

Rozšiřujeme tým našich stabilních spolupracovníků o další místo, a to na pozici řidiče dodávky do 3,5t. Na tuto pozici přijmeme spolehlivého a pracovitého kolegu, který dostane přiděleno na stálo konkrétní vozidlo. Jde o pravidelný rozvoz nápojů v rámci trvale přidělené lokality v Praze. Pracovní doba cca 9 hod. denně PO-PÁ. Ráno probíhá nakládka na Praze 9 Horní Počernice v 8 hod., potom řidič zabezpečuje rozvoz na dané adresy v Praze (popř. mimo Prahu, dle dohody) a odpoledne opět končí na Praze 9. Upřednostňujeme práci na ŽL, ale záleží na vzájemné dohodě, lze se domluvit i na hlavním pracovním poměru. V případě zájmu bychom určitě co nejdříve dohodli osobní schůzku a upřesnili si vše, včetně konkrétní smlouvy a výdělku. Podmínky a finanční jistoty jsou z naší strany vždy jasné, jednáme na rovinu a bez zástěrek! V případě nástupu poskytneme plné zaškolení. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

ICORE s.r.o.

Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková Telefon: 602307846

Adresa:
Toužimská 588/70
Praha 9


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Řidič dodávky do 3,5t na rozvoz nápojů - po-pá.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.