Obsluha svařovacího robota. 39.000 Kč, nástup do kmene Hranice

  • Plat: 38000 - 42000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hranice
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucia
  • Adresa: Kosmounautů 8, 779 00 Olomouc
ID: 1430638 značka: LK. Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

- vzdělání technického směru
- znalost strojírenských technologií (CNC roboty)
- základní znalost svařování CO2
- znalost čtení technické dokumentace
- základní práce s PC
- ochotu učit se novým technologiím
- spolehlivost, flexibilita a samostatnost
- ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabídka

- mzda: 39.000.- Kč (260 Kč/hod)
- možnost záloh
- stabilní zaměstnání a možnost nástupu přímo do kmenového stavu

Pracovní náplň

- programování a obsluha svařovacího robota
- svařování CO2
- spolupráce při organizaci výroby na daném stroji
- dodržování zadaných výrobních postupů
- místo výkonu práce

Poznámka

Kontakt: Tel.: +420 730 155 362

Zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucia Mobil: +420730155362 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc