Výrobní pracovník- práce se sklem, doprava zdarma

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: okres Pardubice
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia a.s. organizační složka
  • Odpovědná osoba: Lucie Blaštíková
ID: 1443462 Aktualizováno před 4 měsíci

Požadujeme

- ochotu pracovat na 3 směnný provoz
- výhodou praxe z výrobního průmyslu
- schopnost týmové spolupráce
- zodpovědný přístup
- zaslání životopisu

Nabídka

-ubytování a doprava zajištěna zdarma
- odpovídající platové ohodnocení
- výkonnostní a kvartální BONUS
- možnost týdenní zálohy 1.000 Kč
- dotované stravování ve firemní jídelně

Pracovní náplň

- jednoduchá práce pro muže i ženy
- obsluha výrobního zařízení
- montáž menších dílků a drobných komponentů
- vizuální kontrola a testování hotového výrobku

Zadavatel pozice

Manuvia a.s. organizační složka

Odpovědná osoba: Lucie Blaštíková Mobil: +420 775 867 218 Web: www.mnvia.com/inzerce-dobraprace

Adresa:
Na Rovince 879
720 00, Ostrava

Co o sobě říká společnost Manuvia a.s. organizační složka ?

Jsme lídrem v náboru pracovní síly zejména pro výrobní podniky a logistiku, a to již od roku 1998.
Působíme mezinárodně, proto nás najdete na Slovensku, v České republice, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Ukrajině.
Momentálně máme více než 12 000 spokojených zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí.
Během posledních 20 let jsme zaplnili více než 100 000 pracovních pozic na mezinárodním trhu práce.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,