C# developer

  • Místo pracoviště: okres Brno-město
  • Zadavatel: Advantage Consulting, s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Valeriya Grigoryeva
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1448000 značka: 22154 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

Co od tebe potřebujeme je rozhodně široký přehled v existujících technologiích a schopnost vstřebávat nové informace. Taky, že dokážeš samostatně rozhodnout o správné architektuře a technologii pro daný projekt a orientuješ se v oblasti SW architektury. Máš přehled v .NET platformě a zkušenosti s C# a SQL. Čeká tě tu aktivní komunikaci s partnery v angličtině a jednou za 2–3 měsíce si uděláš týdenní výlet v rámci Evropy.

Nabídka

Pro partu lidí z Kinali hledáme do týmu C# developera. Tahle parta dělá SW a aplikace technologie počítačového vidění v oblasti povrchové montáže. Taky maká na kolaborativních robotech a strojích pro optickou kontrolu kvality. Všichni tam mají rádi volnost, a tak makají na sebe a sami si rozvrhnou kolik toho daný den odpracují. Mají taky skvělou účetní, která zařídí všechny ty otravné věci s daněma a podobně.

Můžeš se tady těšit na časté teambuildingy (2x ročně si vyjedeš společně s ostatními na dovolenou), dostaneš budget na vlastní rozvoj (25 000 ročně), do práce jezdit na kole, které si schováš u nás do kolárny a pak se osprchuješ a když už toho bude na tebe moc, můžeš v klidu spočnout v relax zóně. No a když budeš potřebovat není problém si domluvit home office.

Chceš se stát součástí týmu? Dej nám vědět na zaslat email a kouknem na to, jak tě zapojit.

Pracovní náplň

Čeká tě projekt implementace SW pro osazovací automaty předního světového výrobce. Setkáš se tam s nejmodernějšími technologiemi ohledně vývoje SW pro elektrotechnický průmysl a budeš integrovat a adaptovat jejich systémy do prostředí zákazníka.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Advantage Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Valeriya Grigoryeva Telefon: 00420739290528 Web: http://www.acjobs.cz

Adresa:
Palác Magnum, Orlí 36
602 00 Brno

Advantage Consulting, s.r.o.
Brno

Co o sobě říká společnost Advantage Consulting, s.r.o. ?

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

aktivní nabídka
Brno (okres Brno-město)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
aktivní nabídka
Brno (okres Brno-město)
MANPOWER, s.r.o.
Jihomoravský (okres Brno-město)
Grafton Recruitment Brno
dohodou

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici C# developer.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.