Práce ve výrobě-vhodná pro lidi bez praxe Kutná Hora

  • Plat: 18850 - 19000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Kutná Hora
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia a.s. organizační složka
  • Odpovědná osoba: Jana Černáková
ID: 1449305 Aktualizováno včera

Požadujeme

manuální zručnost
ochotu učit se novým věcem
ochotu pracovat a vzdělávat se

Nabídka

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
ubytování zabezpečené firmou zdarma
možnost týdenních záloh
možnost přesčasů
výrobní a docházkové bonusy
podnikové stravování

Pracovní náplň

práce pro významnou společnost
práce vhodná i pro lidi bez praxe
práce ve výrobě na balení výrobku
kontrola kvality

Poznámka

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes pole odpovědět nebo na telefonním čísle 733 166 609

Zadavatel pozice

Manuvia a.s. organizační složka

Odpovědná osoba: Jana Černáková Mobil: +421917627487 Web: www.mnvia.com/inzerce-dobraprace

Adresa:
Na Rovince 879
720 00, Ostrava

Co o sobě říká společnost Manuvia a.s. organizační složka ?

Jsme lídrem v náboru pracovní síly zejména pro výrobní podniky a logistiku, a to již od roku 1998.
Působíme mezinárodně, proto nás najdete na Slovensku, v České republice, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Ukrajině.
Momentálně máme více než 12 000 spokojených zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí.
Během posledních 20 let jsme zaplnili více než 100 000 pracovních pozic na mezinárodním trhu práce.

Kutná Hora
Foxconn Technology
před týdnem
Kutná Hora
MANPOWER, s.r.o.