Lisař/ka, jednoduchá práce pro ženy i muže, s ubytováním Vysoké Mýto

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vysoké Mýto
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia a.s. organizační složka
  • Odpovědná osoba: Kamila Barabášová
ID: 1450747 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

- výhodou praxe na obdobné pozici
- manuální zručnost
- spolehlivost
- zodpovědný přístup k práci

Nabídka

- stabilní a dlouhodobá práce na HPP
- motivující mzda + bonusy
- ubytování ZDARMA
- zabezpečená doprava do práce
- možnost kariérního růstu
- možnost přesčasů
- týdenní zálohy
- možnost získat firemní sim kartu

Pracovní náplň

- opravdu jednoduchá a fyzicky nenáročná práce
- vkládání / vykládání materiálu z lisu

Poznámka

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes pole ODPOVĚDĚT nebo telefonicky na: +420 731 619 063.

VÍce pracovních příležitostí naleznete na: www.mnvia.com/inzerce-dobraprace

Zadavatel pozice

Manuvia a.s. organizační složka

Odpovědná osoba: Kamila Barabášová Mobil: +420 773 740 376 Web: www.mnvia.com/inzerce-dobraprace

Adresa:
Na Rovince 879
720 00, Ostrava

Co o sobě říká společnost Manuvia a.s. organizační složka ?

Jsme lídrem v náboru pracovní síly zejména pro výrobní podniky a logistiku, a to již od roku 1998.
Působíme mezinárodně, proto nás najdete na Slovensku, v České republice, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Ukrajině.
Momentálně máme více než 12 000 spokojených zaměstnanců u našich klientů doma i v zahraničí.
Během posledních 20 let jsme zaplnili více než 100 000 pracovních pozic na mezinárodním trhu práce.

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,