Ostřílený tester

  • Místo pracoviště: Zahraničí - ostatní
  • Zadavatel: Advantage Consulting, s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Petr Hykel
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1452809 značka: 22325 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

Technické vzdělání v IT aspoň na středoškolské úrovni nebo několikaletou odbornou praxi v testování. Máš zkušenosti s testovacím nástrojem TOSCA, taky s automatizací testů (Specflow, Cucumber, JBehave). Víš, jak funguje REST a SOAP API. Zvládáš GIT a máš zkušenosti s agilním prostředím (SCRUM, XP). Je třeba umět dobře anglicky a pokud k tomu zvládáš ještě němčinu, je to jenom výhoda. Pokud máš navíc test ISTQB nebo znáš C# je to taky velké plus.

Nabídka

Do týmu, který se ve Vídni pohybuje v oblasti komunikací hledáme ostříleného freelance testera, který bude v TOSCA testovat co vývojáři vyprodukovali. Potkáš vše, co od takového testování můžeš očekávat, a přitom si ještě budeš moct užít krásy Vídně.

Vzhledem k tomu, že práce je ve Vídni, najdeme ti ubytování v blízkosti tvé práce, zajistíme služby daňové poradkyně, pokud přecházíš z HPP na živnost. Zprostředkujeme jazykové kurzy, pokud potřebuješ nebo služební auto.

Pracovní náplň

Čeká tě vytváření a realizace testovacích případů. Vyvíjení testovacích modulů a funkčních testovacích případů. Plánování a provádění automatických Smoke, Feature a Regression testů. Defect-Handling tě taky čeká a k tomu analýza chyb v případě neúspěšných testů. Budeš úzce spolupracovat s developery, DB týmem, Product ownerem, Scrum mastrem a System inženýrem a aktivně se účastnint SCRUMu.

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

Advantage Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Petr Hykel Telefon: 00420775787062 Mobil: 00420775787062 Web: http://www.acjobs.cz

Adresa:
Palác Magnum, Orlí 36
602 00 Brno

Advantage Consulting, s.r.o.
Brno

Co o sobě říká společnost Advantage Consulting, s.r.o. ?

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Ostřílený tester.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.