Právník/právnička do týmu veřejných zakázek Praha

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce, OZP
  • Klient: Státní fond životního prostředí ČR
  • Termín uzávěrky: 20.11.2019
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Státní fond životního prostředí České republiky
  • Odpovědná osoba: Ing. Michaela Těthalová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1463630 značka: PR OP OdI MT Aktualizováno před 2 dny

Požadujeme

Hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit? Místo, kde se můžete realizovat a profesně rozvíjet? Chcete se podílet na zlepšování životního prostředí v naší zemi? Pak se neváhejte přihlásit k nám do výběrového řízení.

Nabídka

Jak to u nás chodí?

V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si vždy rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Naše pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. U nás budete mít příležitost účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou potom výhody jako stravenky v hodnotě 110 Kč, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně, 4 dny home-office/rok a příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 9.500 Kč. Nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení sestávající z „tabulkového“ základu (13. platová třída v rozpětí 26.480– 39.790 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 3.000 – 8.000 Kč za měsíc) a motivujících odměn (max. výše 13.186 Kč za měsíc).

Pracovní náplň

Koho hledáme?

Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení I.) přijmeme do pracovního poměru – zástup za MD/RD právníka/právničku na pozici, kde hlavní náplní je problematika veřejných zakázek, a to jak samotné zadávání veřejných zakázek, tak i posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.
Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má právní vzdělání v oboru Právo a právní věda, má zodpovědný přístup k práci, rád/a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou – nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Poznámka

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 20. 11. 2019 strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: zaslat email. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte: Právník/čka – OP – Odd.I

Více informací k pozici naleznete pod tímto odkazem: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=196

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Státní fond životního prostředí České republiky

Odpovědná osoba: Ing. Michaela Těthalová

Adresa:
Olbrachtova 2006/9
140 00 Praha 4

Podobné nabídky práce

aktivní nabídka
Praha (okres Praha hl.m.)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Nabídka je zařazena v sekci: právník, právník Praha, Advokát, Advokát Praha, Notář, Znalec

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Právník/právnička do týmu veřejných zakázek.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.