Obchodník na HPP, Možná práce i z domova Praha

  • Plat: 22000 - 32000 Kč za měsíc (fixní mzda + odměna z tržby + osobní ohodnocení)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, OZP
  • Klient: Studio zdravého životního stylu Černokostelecká
  • Termín uzávěrky: 31.12.2019
  • Místo pracoviště: Praha
  • Práce z domu: ano
  • Zadavatel: ELUSET Consulting s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ondřej Šírl
ID: 1469281 Aktualizováno dnes

Požadujeme

Ano, potřebujeme právě Tebe, protože:

• Umíš naslouchat, vysvětlit, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty.
• Vyznáváš principy win win strategie. Klient musí být přesvědčený, že jsi mu opravdu prospěšný.
Můžeš být klidně i absolvent/ka s nějakou podobnou zkušeností. Desítky let praxe nejsou rozhodující,
důležitá je energie a chuť pracovat.

Nabídka

A co se u nás můžeš spolehnout?

- zajístíme takové množství zájemců, které budeš potřebovat
- pracovat můžeš v naší kanceláři na Praze 10 anebo po zaškolení i z domova
- Budeš mít velký prostor pro získávání nových zkušeností a pro tvoje další vzdělávání.
- mzdy máme nastavené fixní mzdou + 10% odměnou z vlastní tržby + osobní ohodnocení za splnění plánu. Naši obchodníci si u vydělávají kolem 30.000 Kč/měsíčně.
- Víkendy získáváme síly na další týden a nepracujeme :-)
- Samozřejmě od nás dostaneš firemní telefon a případně i firemní notebook

Pracovní náplň

CO BUDETE DĚLAT? NAŠE ASISTENTKA VÁM DOMLUVÍ ZÁJEMCE O POMOC SE ZLEPŠENÍM STRAVOVÁNÍ. NA ZÁKLADĚ SEPSANÉHO SKRIPTU ODPREZENTUJETE TO, JAK PRACUJEME A TÍM I NAMOTIVUJETE KLIENTA K TOMU, ABY NAŠICH SLUŽEB VYUŽIL.

Co bys říkal/a na to, že si můžeš vydělat prací, která navíc pomáhá lidem? Mít od prvního okamžiku dobrý pocit z toho, že děláš práci, která má smysl.

Obchodník pro práci z domova (klasický 8 hodinová pracovní doba - po, pá 9:00-18:00, st, čt 11:00-20:00, úterý lichý týden 9:00-18:00, 11:00-20:00).

Studio zdravého životního stylu pomáhá již více než 3 roky lidem zhubnout nebo zlepšit kondici. V podstatě pomáhá lidem splnit jejich sny. Základem je poskytování indivdiuálního poradenství, tvorba individuálních jídelníčků a to vše bez produktů a doplňků stravy. Vzhledem k tomu, že počet zájemců o naše služby stále, tak potřebujeme i Tebe. Pojď společně s námi zlepšit lidem život.

Co bude tvým úkolem?

- Především získáš důvěru klienta, který se na nás obrátí a podle našich ověřených postupů jej motivuješ k účasti v jednom z našich programů.
- Vše potřebné tě na začátku naučíme i o zájemce, kteří se chtějí informovat o tom, jak to u nás probíhá se postaráme
- můžeš se spolehnout, že za Tebou bude stát tým odborníků, kteří udělají všechno proto, ať splníme přísliby, které jim dáš při domlouvání spolupráce s námi.

Zadavatel pozice

ELUSET Consulting s.r.o.

Odpovědná osoba: Ondřej Šírl Telefon: 731976473

Adresa:
Černokostelecká 1168/90
Praha 10