Manuální práce ve výrobě s nástupem ihned! Klášterec nad Ohří

  • Plat: 22000 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: VF
  • Termín uzávěrky: 30.11.2020
  • Místo pracoviště: Klášterec nad Ohří
  • Zadavatel: JOB spectrum s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Vladimír Froněk
ID: 1470355 Aktualizováno před 2 dny

Požadujeme

Výuční list (lze nahradit zkušenostmi z výroby)
Dobrý zrak
Spolehlivost a ochotu pracovat ve směnném režimu → vše důležité k výkonu práce Vás naučíme!
Zajímají nás pouze zaměstnanci na dlouhodobou spolupráci!

Nabídka

Mzda v rozmezí 22.000 - 27.000,-Kč
13. + 14. plat (vyplácen v létě a před vánočními svátky)
Každý rok prémie za hospodářské výsledky společnosti
Dotované stravování
Příspěvek na dopravu (při vzdálenosti nad 20km)
Práce, která není fyzicky příliš náročná (vhodná pro ženy i muže)
Velmi čisté prostředí
Zaměstnancům také nabízíme zálohy na mzdu
Po zaučení - převod do kmenového stavu firmy!

Pracovní náplň

Montážní práce v elektro-výrobě
Obsluha linky
Vizuální kontrola dílů

Zadavatel pozice

JOB spectrum s.r.o.

Odpovědná osoba: Vladimír Froněk Telefon: 474 652 632 Mobil: 777617221 Web: http://www.jobspectrum.cz/

Adresa:
Ruská 80
Chomutov, 43001

Co o sobě říká společnost JOB spectrum s.r.o. ?

Naše společnost se zabývá zprostředkováním zaměstnání převážně v okrese Chomutov již od roku 1995. Od té doby nás navštívilo téměř 12 350 uchazečů z řad zaměstnaných i nezaměstnaných lidí nejrůznějších profesí.

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,