Zákaznická podpora hledá svého apoštola.

  • Místo pracoviště: okres Brno-město
  • Zadavatel: Advantage Consulting, s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Petr Hykel
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1471444 značka: 22846 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

Potřebujeme zkušeného lingvistu, protože naše produkty využívají zákazníci po celém světě. Angličtina je tedy nutností a k tomu alespoň jeden jazyk navíc z následujícího výběru: francouzština, španělština, italština, ruština, turečtina, polština, němčina, holandština.
Hledáme i někoho, kdo by chtěl v tomhle poli růst a pomoct nám dlouhodobě s udržením kvalitní podpory pro naše zákazníky.

Nabídka

Pro mezinárodní společnost hledáme akčního člověka, který se nebojí zákaznické podpory a domluví se nejen anglicky, ale i dalšími jazyky. Chceš denně využívat své jazykové znalosti, šplhat po kariérním žebříčku stále výš a být v dobře naladěné partě lidí. Pojď tedy za námi.

Máme u nás 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní či životní pojištění. Multisport kartu abyste byli fit a příspěvek na stravování abyste si mohli dát co chcete. Jazykové kurzy, a ještě mnoho dalších benefitů, které tu na tebe čekají.

Pracovní náplň

Budeš řešit, zákazníky, kteří se ozvou kvůli chybové jednotce. Řeší se výměna, problém s logistikou, oprava, takže budeš komunikovat i s dalšími odděleními. Většina komunikace jde přes e-maily. Interní komunikace je nejčastěji s techniky v Brně a Nizozemí přes Outlook. Komunikace se zákazníky je přes speciální aplikace opět pomocí e-mailu nebo telefonu. Každý případ je vedený v interním portálu, kam doplníš chybějící informace a pošleš dál. Občas je třeba ujasnit si detaily se zákazníkem a zkontaktovat jej.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Advantage Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Petr Hykel Telefon: 00420775787062 Mobil: 00420775787062 Web: http://www.acjobs.cz

Adresa:
Palác Magnum, Orlí 36
602 00 Brno

Advantage Consulting, s.r.o.
Brno

Co o sobě říká společnost Advantage Consulting, s.r.o. ?

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Brno (okres Brno-město)
Grafton Recruitment Brno

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Zákaznická podpora hledá svého apoštola..
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.