Práce ve výrobě - Ostrava, až 20 000 Kč

  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Zadavatel: Grafton Recruitment Ostrava
ID: 1472611 značka: 4-21-345041/DP Aktualizováno před rokem

Požadujeme

* manuální zručnost
* praxe ve výrobě výhodou
* pečlivost
* spolehlivost
* ochota pracovat ve třísměnném provoze

Nabídka

Benefity:
* výkonnostní prémie od odpracovaného 2. měsíce až 20 kč/hod.
* příplatky za odpolední 4 kč/hod. a noční 10 % ale min. 10 Kč
* dotované stravné

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Pracovní náplň

Nabízíme práci do výroby, která není fyzicky náročná, netaháte žádné těžké kusy, pracujete v menším kolektivu a pracoviště je čisté a bezprašné prostředí.

Náplň práce:
* obsluha výrobních strojů, vkládání součástek do stroje
* drobná manuální práce
* kontrola kvality hotových výrobků
* práce v čistém prostředí
* fyzicky nenáročná práce, vhodnější pro ženy

Práce na třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční). Směny jsou v 7,5 hodinovém režimu.

Místo práce: OSTRAVA-HRABOVÁ

Zadavatel pozice

Grafton Recruitment Ostrava

Adresa:
Českobratrská 3321/46 Administrativní budova Nordica
702 00 Ostrava

Nabídka je zařazena v sekci: Kontrola kvality, Kontrola kvality Ostrava
Ostrava
Comac jobs Ostrava
před týdnem
Moravskoslezský (okres Ostrava)
Ostrava
MANPOWER, s.r.o.