Technolog /strojírenství - juniorní pozice (28.000 - 36.000 Kč) Vyškov

  • Plat: 28000 - 36000
  • Místo pracoviště: Vyškov
  • Zadavatel: Jobs Contact Consulting, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lenka Henzlová
ID: 1480704 značka: JCONTACT 49757 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

* Min. SŠ technická / strojírenská
* Velkou výhodou praxe na pozici technolog
* MS Office
* Angličtina - se schopností domluvit se
* Komunikativnost, zodpovědnost
* Technické myšlení

Charitativní akce v rámci pracovní doby! Workoutové hriště na pracovišti! A další zajímavé benefity... Hledáme kolegu na oddělení technologie, který se nebojí komunikovat, jak v čj, tak i trochu v angličtině a bude s námi tvořit bezva tým!

* Bonusy
* Pružná pracovní doba
* Dovolená navíc
* Penzijní spoření
* Karta Multisport
* Workoutové hřiště přímo v areálu společnosti
* Jazykové kurzy ve firmě
* Dotované stravování v budově společnosti
* Místo výkonu práce: Vyškov

Pracovní náplň

* Technologie montáže
* Tvorba pracovních instrukcí
* Tvorba technologických postupů
* Vydávání, evidence a archivace technické dokumentace
* Tvorba technických dat pro kapacitní a jiné výpočty

Zadavatel pozice

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Odpovědná osoba: Lenka Henzlová Telefon: +420 720 077 356 Mobil: 00420 602 642 915 Web: http://jobscontact.cz/nabidky-prace

Adresa:
Křenová 71
602 00 Brno

Vyškov
27000 - 35000
Vyškov
35000