TOP - Nadstandardní mzda - práce ve strojírenství! Uničov

  • Plat: 25000 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Uničov (okres Olomouc)
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Benešová
ID: 1483818 značka: Luc. Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

 ●  praxe
 ●  ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu

 ●  zajímavé finanční ohodnocení - dle pracovní pozice a praxe
 ●  zajištěné ubytování a příspěvek na něj - ubytování kousek od prácoviště
 ●  příspěvek na obědy
 ●  týdenní zálohy
 ●  možnost přesčasů
 ●  nástup IHNED

Neváhejte mě kontaktovat - zobrazit tel. číslo :)

Pracovní náplň

HLEDÁM ŠIKOVNÉ A PRACOVITÉ:
 ●  brusiče, vazače, lakýrníky, svářeče, zámečníky, jeřábník/ce, taviče, tryskaře, CNC obrábeče kovu, VZV, lisaře, válcíře, strojní paliče

Pro českého výrobce s více než 100 letou tradicí v oboru metalurgie, zaměřující se na výrobu odlitků, výpalků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí hledáme vhodné uchazeče s praxí na veškeré strojírenské pozice!!!

Kontakt - zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Benešová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním, Jeřábník, Jeřábník Olomouc
Olomouc
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
28000 - 45000 Kč za měsíc
Olomouc