Nabídky práce na míru Opava

  • Plat: dohodou
  • Místo pracoviště: Opava
  • Zadavatel: Grafton Recruitment Ostrava
ID: 1490971 značka: 4-18-353621/DP Aktualizováno před rokem

Požadujeme

praxe z výroby vítána

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Pracovní náplň

Přišli jste o práci kvůli současné situaci na trhu, nebo prostě hledáte nové zaměstnaní? V tomto případě jste na správném místě. Nabízíme volná pracovní místa na různé pozice ve výrobě a ne jenom. Pracovní nabídky máme mimo jiné v Ostravě, Opavě, Frýdku Místku, Karviné, Havířově, Mošnově a okolí. Zašlete nám svůj životopis a my se s Vámi zkontaktujeme a společně najdeme vhodnou prácí přímo pro Vás. Jestliže máte jakékoli dotazy kontaktujte nás prosím na e-mail: zaslat email, nebo tel. čísle: +420 778 430 157.

Přejeme Vám hodně zdraví. Jsme tady stále pro vás!

Zadavatel pozice

Grafton Recruitment Ostrava

Adresa:
Českobratrská 3321/46 Administrativní budova Nordica
702 00 Ostrava