Interní logistik - výrobní plánovač Pardubice

  • Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Zadavatel: Personal Consult s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Kloučková
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1492524 značka: PL4740 Aktualizováno před 6 dny

Požadujeme

SŠ/ VŠ vzdělání s praxí v interní logistice výrobní společnosti, znalost SAP nebo jiného firemního informačního systému, komunikace v angličtině; hledáme živou osobnost s vnitřní motivací a schopností posouvat se dál, s dobrými analytickými schopnostmi a týmovým přístupem a zájmem o nové trendy v logistice

Nabídka

Velmi zajímavá a různorodá práce v renomované zahraniční společnosti. Možnost dalšího růstu v profesní oblasti, řada potřebných školení. Super kolektiv a atmosféra ve firmě, která Vás nadchne. Plat cca 30-40 tisíc (podle zkušeností), firemní benefity.

Pracovní náplň

Kandidát na této pozici bude rozhodovat o optimálním rozvržení výrobních zakázek na svěřených výrobních linkách, kompletovat výrobní dokumentaci pro projektovou výrobu, monitorovat výrobu napříč celou firmou, bude pravidelně komunikovat o stavech projektů se zahraničními kolegy. Dále pak systematicky aplikovat vhodné lean principy v plánování výroby a procesech interní logistiky, bude se účastnit celofiremních projektů. Dalším bodem je postupná digitalizace oddělení a odpovědnost za stavy zásob společnosti.

Odpovědět na inzerát

Zadavatel pozice

Personal Consult s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Kloučková Mobil: 774 58 48 28 Web: http://www.personalconsult.cz

Adresa:
ul. 17. listopadu 400
530 02 Pardubice

Personal Consult s.r.o.
Pardubice
KYB Manufacturing Czech s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Interní logistik - výrobní plánovač.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.