21 000,- Lehká manuální práce - operátor/ka výroby Ústí nad Orlicí

  • Plat: 19000 - 21000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí
  • Zadavatel: PRAGMA personální agentura s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lucie Benešová
ID: 1493134 značka: Luc. Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabídka

- mzda 120,-/hod.
- týdenní zálohy
- nástup IHNED
- volné víkendy
- stabilní dlouhodobou práci -práce na 3 směny - 8hod. Po-Pá
- vhodné i pro ABSOLVENTY
- místo výkonu práce : Ústí nad Orlicí!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551 :)

Pracovní náplň

- výroba respirátorů a pomůcek pro ochranu sluchu

Zadavatel pozice

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Odpovědná osoba: Lucie Benešová Telefon: +420730156551 Mobil: (+420) 587 433 412 Web: http://www.e-pragma.cz

Adresa:
Kosmounautů 8
779 00 Olomouc

Ústí nad Orlicí
120 Kč za hodinu