Soustružník l 2 dny práce - 2 dny volno l nymburk

  • Místo pracoviště: Nymburk
  • Zadavatel: Grafton Recruitment Hradec Kralové
ID: 1494293 značka: 5-18-354747/DP Aktualizováno před rokem

Požadujeme

- SOU technického směru výhodou,
- zkušenosti s NC nebo CNC obráběním
- orientace ve výkresové dokumentaci

Nabídka

Benefity:
- po roce ve společnosti zajímavý příspěvek na penzijní a životní pojištění
- po půl roce ve společnosti příspěvek na dovolenou pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- finanční podpora sportu, kultury a zdraví
- příspěvek na stravování.
- 5 týdnů dovolené
- sick day

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Pracovní náplň

Už Vám vadí noční směny? Umíte pracovat se soustruhem? Orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Uplatněte Vaše zkušenosti a znalosti na pozici soustružníka ve strojírenské firmě spadající do stástní sféry.

Nastoupit můžete ihned! Stačí jen Váš životopis!

Zadavatel pozice

Grafton Recruitment Hradec Kralové

Adresa:
Wonkova 385
500 02 Hradec Kralové