Práce pro silné chlapy_Operátor výroby_až 25.000,- stravenky, Vyškov

  • Plat: 20000 - 23000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vyškov
  • Zadavatel: Axial Personnel Agency s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ing. Veronika Čechová
ID: 1508080 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Jaký bys měl být:
- hledáme silné muže, kterým nevadí manuální práce
- rádi bychom našli člověka samostatného, schopného si práci zorganizovat
- hledáme srdcaře, siláka. Náš tým je stabilní a rodinný, rádi bychom našli parťáka.
- důležitá je praxe s prací s VZV - průkaz obsluhy VZV případně zajistíme

Nabídka

Co nabízíme:
- dvousměnný provoz
- pracovní doba pondělí – pátek
- příjemné pracovní prostředí
- odměny
- stravenky
Práce je vhodná především pro muže z důvodu občasné nutnosti zvedání těžších břemen.
Nebojte se změny a napište! Odpovíme každému.

Pracovní náplň

Hledáme zdatné chlapy pro práci ve výrobě.

Náplň práce:
- jedná se o manuální práce
- demontáž, kontrola a případná další práce s materiálem

Kontakt - zadavatel pozice

Axial Personnel Agency s.r.o.

Odpovědná osoba: Ing. Veronika Čechová Telefon: +420 542 220 009 Mobil: +420 603 226 143 Web: https://www.axial.cz/

Adresa:
Nové sady 988/2
602 00 Brno