Obsluha lakovacího robota Nýrsko

  • Plat: 22000 - 26000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Okula Nýrsko a.s.
  • Termín uzávěrky: 31.3.2021
  • Místo pracoviště: Nýrsko
  • Zadavatel: OKULA Nýrsko a.s.
  • Odpovědná osoba: Alena Jandová
ID: 1509252 značka: Lakovna Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

Výuční list
Časová flexibilita - práce na 2/ 3 směny
Zodpovědnost

Nabízíme 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu 2,7 Kč/km (max 97,20 Kč/ den), příplatky za odpolední směnu 12 Kč/hod, příplatky za noční směnu 16 Kč/hod, firemní vzdělávání

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Obsluha spalovny – zapnutí/vypnutí na začátku a na konci lakovacího dne
- Příprava barev – příprava barvy a naplnění barvového systému
- Obsluha lakovacího robota – spuštění, průběžné doplňování barvy, čištění trysky
- Vedení záznamů – odečet a zápis stanovených parametrů procesu
- Údržba lakovacího robota – součinnost s údržbou při sanitačních dnech, čištění barvového hospodářství (proplachy)

Kontakt - zadavatel pozice

OKULA Nýrsko a.s.

Odpovědná osoba: Alena Jandová Telefon: 376 359 115

Adresa:
Klostermannova 53
340 22 Nýrsko