Práce v Holandsku - Svářeč a montér potrubí - 2600 € v čistém

  • Plat: 2600 EUR za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zahraničí - ostatní
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Eva Grešová
ID: 1513236 Aktualizováno dnes

Požadujeme

Osobnostní předpoklady a dovednosti svářeče
• Certifikáty: 136 - 138 (nezbytné) - 111 (výhodou), musí být aktuální
• Ovládání nizozemského nebo anglického jazyka
• Držitel řidičského průkazu B
• Technické znalosti v oblasti kování / svařování pro provádění komplikovaných prací
• Zkušenosti s opravou lodí / stavbou lodí / na moři jsou výhodou
• Flexibilní přístup k pracovním činnostem
• Znalosti o předpisech o ochraně zdraví, bezpečnosti a ochraně životního prostředí
• Ochota pracovat ve večerních a víkendových změnách
• Znalost materiálů a nástrojů
• Čistý výpis z rejstříku trestů

Osobnostní předpoklady a dovednosti montéra potrubí
• Umět pracovat samostatně
• min. 2 - 3 roky zkušeností
• Technické znalosti týkající se pipefitování / svařování pro provádění komplikovaných prací (úroveň práce a myšlení na střední úrovni)
• Zkušenosti s opravou lodí / stavbou lodí / offshore jsou výhodou
• Flexibilní přístup k pracovním činnostem a pracovní době
• Ovládání holandského a anglického jazyka je výhodou
• Ochotný, sociální a podnikavý

Nabídka

Pracovní činnosti svářeče zahrnují:
1.Příprava
• příprava na základě výkresů a pokynů pro svařování - poloha, tvar a rozměry svarů, typ materiálu (materiálů), požadovaná kvalita, způsob svařování (specifikace postupu svařování nebo WPS)
• určuje po konzultaci s nadřízeným nejvhodnější metody svařování a materiálu z hlediska kvality, účinnosti a dostupnosti
• posuzuje, zda je kvalita předběžného zpracování dostatečná na kvalitní svar
• posuzuje, zda jsou svařovací zařízení a materiály v dobrém stavu
• určuje nejvhodnější způsob svařování pro omezení deformaci
• přijímá vhodná opatření v případě přehřívání a měří teplotu
2. Samotné svařování
• svařovací práce podle různých metod a svařovacích postupů jako např. tyčové svařování, MIG svařování různých druhů oceli včetně slitiny
• provádí obloukové svařování na spojování ocelových kusů
• udržuje správnou teplotu předehřátí
• odstraňuje zbytky svaru
• opravuje chyby svařování a reguluje drážkování
• zabraňuje prasklinám, ostrým přechodem mezi svary a chybám spojení
3. Kontrola
• kontroluje vzhled a čistotu svaru
• kontroluje předepsané výšky hrdla
• vizuální kontroluje deformaci během svařování a v případě potřeby přijímá opatření
• nechá hlavního svářeče zkontrolovat svar na konečnou kontrolu

Jako montér potrubí budete povinný:
Příprava:
• Studium izometrických výkresů a sběr dalších dat
• Čtení diagramů a jejich převedení do praktické situace
• Určete nejlepší nastavení pro vytvoření kusu trubky a průhyb
• Výběr nejúčinnější pracovní metody a použitých materiálů, nástrojů a pomůcek
Výkon:
• Měření potrubí (na palubě) a vytváření potřebných výkresů
• Řezání, broušení nebo řezání potrubí na požadovanou délku
• Vytváření „výsledků“ podle samoměřených trubek na palubě
• Ohýbání trubek podle technických výkresů
• Pájení na tvrdo (plazmové pálení)
• Lepení různých součástí a materiálů
• Smontujte a připravte pro svářeče trubky, kolena, příruby a pod
• Určete posloupnost svařování ve spolupráci se svářečem
• Provádějte svařovací práce na částech potrubí podle různých metod a svařování
postupy
• Sestavte připojení
• Instalace dodávaných nebo vlastních dílů potrubí na palubu
• Tlakové zkoušky svařovaných částí potrubí podle specifikací
Kontrola / ovládání:
• Zkontroluje práci a v případě potřeby opraví nebo opraví vady
• Zkontroluje a otestuje nainstalované systémy a potrubí (například tlakem)
měřidla, hydrostatické zkušební zařízení, pozorovací nebo jiné metody)
• Registrace čísel šarží a pořadových čísel certifikovaných materiálů

Další odpovědnosti a očekávání:
• komunikace s vedoucím týmu
• pozitivní přístup k práci a silná pracovní morálka
• pozitivní přístup k politice společností / Kodexu chování
• spolupráce s ostatními kolegy
• péče o čisté a bezpečné pracovní prostředí
• flexibilní přístup k přesčasům nebo změnám pracovních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity
• měsíční plat sváreče i montéra potrubí 2600 € v čistém (600 € netto za týden)
• práce 45 hodin týdně (9 hodin denně, 5 dní v týdnu)
• uzavření smlouvy na dobu šesti měsíců s možností prodloužení
• ubytování je zabezpečené zaměstnavatelem
• zabezpečené zdravotní a úrazové pojištění
• příjemné pracovní a životní prostředí
• možnosti zapojit se do vzdělávacích a rozvojových programů
• profesionální pracovní růst
• náklady, které si platí zaměstnanec, jsou strava a doprava do práce!

Pracovní náplň

Si připraven na novou výzvu a máš zájem slušně si vydělat?
Zajímá tě objevování nových míst a kultur?
Chceš se stát členem pevného týmu s kolegy ze Slovenska a Čech?
Pokud ano, tak toto volné místo je možná právě pro Tebe!

Pro přední lodní společnost v Nizozemsku, která vyrábí lodě do celého světa, hledáme svářeče a montér potrubí. Pro jednu z jejich provozů, nacházející se v Amsterdamu, hledáme nové zaměstnance s nástupem co nejdříve.

Pracovní doba:
• pondělí - pátek od 7:00 do 17:00 (včetně přestávek) - 45 hodin týdně
• kromě toho budou požadované přesčasy.

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v anglickém nebo německém jazyce spolu s pozicí o kterou máte zájem.

Těšíme se na Vás.
Více info na www.prostaff.cz.

Zadavatel pozice

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Odpovědná osoba: Eva Grešová Telefon: +420 776 558 203 Web: http://www.prostaff.cz

Adresa:
Husitská 502/36
130 00 Praha 3 - Žižkov

Zahraničí (Zahraničí - ostatní)
HTTC s.r.o.
65000 - 75000 Kč za měsíc
2800 - 3170 EUR za měsíc
Možnost ubytování
HTTC s.r.o.
60000 - 65000 Kč za měsíc