Brigáda prodavač/prodavačka Praha

  • Plat: 28000 Kč za měsíc (Při plném úvazku)
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: PRIMARK Prodejny s.r.o
  • Odpovědná osoba: Lucie Koranova
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1514992 Aktualizováno před 6 měsíci

Požadujeme

Co z vás dělá perfektního Primark prodavače? Pro začátek neexistuje prototyp kolegy pro Primark. Každý z našich lidí je jedinečný a přináší do našich prodejen svou vlastní úžasnou osobnost. V Praze se to neliší. Hlavními věcmi, které hledáme, je týmová duch, pozitivní smýšlení, zvědavost, proaktivní přístup, flexibilní přístup k práci, skvělý zákaznický servis, vášeň pro módu a časovou flexibilitu (pondělí až neděle, částečný úvazek nebo plný úvazek). Předchozí zkušenost s maloobchodním prodejem či zákaznickým servisem je
výhodou, ne však podmínko.

Nabídka

Smlouva na DPP nebo DPČ
Odměna ve výši 130,- Kč za hodinu
Zaměstnaneckou slevu
Možnost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
Příležitosti k mezinárodnímu kariernímu růstu

Pracovní náplň

Naši prodejní asistenti hrají při našem podnikání klíčovou roli Díky jejich snaze jsou naše obchody tak úspěšné!

Jako prodavač Primarku budete mít na starosti mnoho věcí. Péče o zboží je vaší každodenní zodpovědností. Svou vášeň pro módu využijete, aby naše prodejny vypadaly úžasně. Nejen že budete doplňovat zboží, ale také budete udržovat prodejnu bez poskvrny a správnou prezentací oblečení budete maximalizovat prodeje tím, že bude na ploše každý den kompletní nabídka.

Vaší další, velice důležitou povinností bude péče o zákazníky. Jako tvář našeho nového obchodu využijete své vynikající dovednosti v oblasti služeb zákazníkům tak, aby se naši zákazníci cítili vítáni. Ať už pracujete na doplňování zboží nebo dodržujete naše vysoké standardy ve zkušebních kabinkách, vždy s radostí pomůžete a vždy budete zdokonalovat váš servis. S vašimi kolegy budete sdílet vaše zkušenosti a vzájemně se budete podporovat. Učit se budete od vašich nadřízených a manažerů. Silný vztah s vaším týmem je velkou součástí vytváření skvělé kariéry.

Poznámka

Jsme Primark – jedno z největších jmen mezi obchody s módními oděvy.

S kořeny v Irsku jsme se během posledních pár let rychle rozrůstali. V současné době máme přes 370 prodejen po celé Evropě a Americe. Nyní přicházíme do České republiky, kam chceme přinést úžasnou, cenově dostupnou módu pro lidi v Praze a jejím okolí. S čerstvým impulzem pro maloobchodní trh a cílem svoji přítomnost neustále rozšiřovat to bude vzrušující čas pro nás, pro český trh, ale také pro vás.

Pokud máte rádi módu, chcete zlepšit kvalitu našich obchodů, chcete pracovat v mladém a dynamickém prostředí a chcete ambiciózně růst, Primark je tou nejlepší volbou pro vaši budoucnost! Nejenže budete mít šanci utvořit zbrusu nový obchod, ale také představíte celou naši módní značku pro zcela nový trh. Navíc vám poskytneme příležitost rozvinout váš potenciál, vydělat si zajímavý plat a vybudovat takovou kariéru, jakou byste očekávali od rychle rostoucího mezinárodního maloobchodníka. Dokažte sami sobě, že u nás není žádné omezení, kam byste se mohli v rámci Primarku dostat!

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

PRIMARK Prodejny s.r.o

Odpovědná osoba: Lucie Koranova Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Karolinská 661/4
186 00 Praha


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Brigáda prodavač/prodavačka.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.