Práce ve výrobě, až 160 Kč/hod, výplata ihned! Brno

  • Plat: 115 - 160 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Zadavatel: SODAT, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Markéta Režnarová
ID: 1520155 Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

• Abyste měli alespoň 16+.
• Abyste měli chuť pracovat.
• Abyste neměli problém učit se novým věcem.

Nabídka

• Mzda 115-160 Kč/hod – záleží na pracovní pozici / firmě.
• Výplata ihned po odevzdání výkazu v hotovosti nebo na účet!
• Ranní, odpolední nebo noční směny
• Flexibilní volbu směn, je to vše jenom na Vás!
• Možnost střídat brigády, a tak se toho hodně naučit

Pracovní náplň

Hledáte brigádu, kde si můžete vybírat směny dle svých časových možností? Neumíte si představit práci v marketu, ale výroba Vám problém nedělá, ba přímo naopak?
Tak pojďte pracovat s námi! Nabízíme brigády v různých výrobách po celém Brně, i v okolních městech.

A do jakých výrob sháníme posily?
• balení drobné elektroniky
• balení a montáž spojovacího materiálu
• testování a balení klávesnic

V případě zájmu nám jednoduše odpovězte zasláním formuláře a my se Vám během následujících dní ozveme!

Kontakt - zadavatel pozice

SODAT, s.r.o.

Odpovědná osoba: Markéta Režnarová Mobil: 608479757 Web: http://www.sodat.cz

Adresa:
Smetanova 13
602 00 Brno

Jihomoravský (okres Brno-město)
150 - 160 Kč za hodinu
131 - 139 Kč za hodinu
Brno (okres Brno-město)
140 Kč za hodinu