Super práce v pekárně - Slavkov u Brna 135Kč/hod

  • Plat: 135 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Slavkov u Brna (okres Vyškov)
  • Zadavatel: ABZAKOVO spol.s.r.o.
    Pobočka Brno
  • Odpovědná osoba: Brno pobočka
ID: 1528439 značka: Brno Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

Hledáme šikovné dělnice do týmu.
Jedná se o denní provoz pondělí až pátek 7:00 – 15:00.
Hledáme pouze zaměstnance pro dlouhodobou a pravidelnou spolupráci.
Požadujeme:
pracovitost a spolehlivost
trestní bezúhonnost
potravinářský průkaz
chuť učit se novým věcem
zkušenosti u stroje ve výrobním průmyslu – výhodou, ne podmínkou

Nabídka

přátelské rodinné zázemí
individuální přístup
zaškolení
pravidelnou a dlouhodobou spolupráci
možnost karierního růstu
nástup ihned

Pracovní náplň

práce u stroje na který Tě zaškolíme
obsluha strojních technologií
čištění a úprava pekárenských strojů a zařízení
shazování pečiva do přepravních obalů
jednoduchá manuální práce

Kontakt - zadavatel pozice

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Odpovědná osoba: Brno pobočka Telefon: 778057474 Mobil: 773 666 941

Adresa:
Trnitá 9
602 00 Brno

Nabídka je zařazena v sekci: Dělník, Dělník Brno