Operátor/ka ve výrobě v Kopřivnici

  • Místo pracoviště: Kopřivnice
  • Zadavatel: Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Veronika Vávrová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1529566 značka: 1542468510 Aktualizováno minulý měsíc

Pracovní nabídka

Operátor/ka ve výrobě v Kopřivnici!
Hledáte práci? My ji pro vás máme! Výroba v automotive se opět rozjíždí, tak neváhejte a nastupte k nám! Čeká vás mzda až 25 000 Kč, svozy zdarma nebo příspěvek na vlastní dopravu, skvělé obědy za 25 Kč, nebo třeba fyzioterapie a moderní čisté prostředí

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Co vám nabídneme?
- měsíční hrubou mzdu až 25 000 Kč (mzda s příplatky)
- odměnu před dovolenou a před Vánoci 15 000 Kč navíc
- podíl na hospodářském výsledku
- příspěvek na vlastní dopravu až 1 125 Kč
- svozovou dopravu zdarma ze směru (Rožnov p R., Frenštát p. R., Nový Jičín, Příbor)
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hl. jídlo, salát)

Rádi cvičíte a necháváte se rozmazlovat? Potom můžete využít cvičení jógy, spirální stabilizace za zvýhodněné ceny nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta. 

Co od vás očekáváme?
Hledáme spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu. (3 směny - ranní, odpolední noční).

Jak se přihlásit?
Zaujala Vás nabídka?

Pak klikněte na tlačítko "mám zájem". Budeme vás kontaktovat. Chcete bližší informace ihned? Zavolejte nám na telefonní číslo 778 532370. Těšíme se na vás!

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

Randstad HR Solutions s.r.o.

Odpovědná osoba: Veronika Vávrová Telefon: +420 222 210 013 Web: http://www.randstad.cz

Adresa:
Jungmannova 15
110 00 Praha 1

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co o sobě říká společnost Randstad HR Solutions s.r.o. ?

Jsme globální lídr v poskytování personálních služeb. Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Nabízíme vám práci na trvalé i krátkodobé úvazky a brigády.

Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Naši profesionálové jsou vám k dispozici na 9 pobočkách a 15 inhouse pracovištích po celé České republice. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržováním legislativy. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Operátor/ka ve výrobě v Kopřivnici.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Kopřivnice můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.