Obchodník pro IT outsorcing Brno, Praha

  • Plat: 30-45 000
  • Místo pracoviště: Brno, Praha
  • Zadavatel: APROFES, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Mgr. Iveta Sigmundová
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1533635 značka: 19570 Aktualizováno před 14 dny

Pracovní nabídka

Nepotřebujeme, abyste byl profík v oboru IT, chceme, abyste měl v sobě obchodnickou krev a ducha. U nás se budete profilovat v oblasti prodeje služeb. Jsme firma, která svých klientům v rámci celé ČR nabízí již velkou řádku let IT služby. Našim zákazníkem je společnost, která nemá své IT oddělení a veškeré
požadavky pro ně realizujeme my.

Co se tedy od Vás bude očekávat?
- najdete si zákazníka – ideálně menší či střední společnost (oborově je to skutečně velmi rozmanité), a prezentujete jim naše služby, naši práci a naše "práci"
- pro zákazníka vytváříte profilovou a cenovou nabídku
- reagujete i na poptávky
- společně s kolegy ajťáky máte možnost klientovi pomoci s různými projekty
- pracujete v terénu, ale i v office/home office

Z našich zkušeností je úspěšným a ideálním kolegou/ kolegyní obchodník, který má ve své prodejní historii zkušenosti s prodejem například kancelářských potřeb, tonerům služeb atd.

A pokud patříte mezi IT nadšence, o to lépe, bude se Vám náš produkt a naše služby lépe prezentovat, neboť do toho dáte nějaké emoce navíc.

Nový parťák od nás dostane v první řadě super produktové školení, auťák, mobil a noťas, a hlavně okolo sebe partu nadšenců, kteří mu rádi se vším pomohou.
Hledáme kolegu na trvalý pracovní poměr, tedy s fixním platem + odměnami formou provizního systému a k tomu patří i celá řada našich firemních benefitů.
Rozmezí mzdy je hodně široké: od 30 - 45 000 Kč. Kolega s praxí ve stejném/podobném oboru, kde nebude potřeba tolik zaučovat a který disponuje případně+ případně již svými kontakty může očekávat samozřejmě vyšší fix než nováček, do kterého budeme investovat energii, čas a potenciál zaškolení.
V každém případě u nás je možné profesně růst a posunout se o level výše.

Těšíme se na nové tváře v našem týmu na pobočce Brno a na pobočce Praha.

.

Odpovědět na inzerát

Kontakt - zadavatel pozice

APROFES, s.r.o.

Odpovědná osoba: Mgr. Iveta Sigmundová Telefon: 420603456779 Mobil: 420603456779 Web: http://www.aprofes.cz

Adresa:
Kounicova 284/39
602 00 BRNO

APROFES, s.r.o.

Co o sobě říká společnost APROFES, s.r.o. ?

Personální společnost zabývající se vyhledáváním pracovníků pro klienty mající své pobočky v České republice i na Slovensku. Zajišťujeme již 20 let komplexní outsorcing v oblasti lidských zdrojů, realizujeme průzkumy spokojenosti, AC/DC, personální audity, psychologickou diagnostiku pracovníků, školení a semináře na míru.

aktivní nabídka
Brno (okres Brno-město)
JOBSYSTEM s.r.o.

Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Obchodník pro IT outsorcing.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.