Poslední volná místa! Nabízíme až 37 000 Kč + nábor. pří. 15tis Nový Jičín

  • Plat: 25000 - 37000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: Right Indicada s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 26.02.2021
  • Místo pracoviště: Nový Jičín
  • Zadavatel: Right Indicada s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Bc. Václav Jureček
ID: 1535149 značka: VJ - VARRNJ Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

- manuální zručnost,
- ochota pracovat v 3 směnném provozu.

Nabídka

- hrubá mzda od 24 500 do 37 000 Kč,
- náborový příspěvek 15 000 Kč,
- bonus za jednu neobvyklou směnu 3 000 Kč,
- zaměstnanecká smlouva od 1. dne,
- 3 přestávky (2x 10 min, 1x 30 min),
- dotované stravné 45%,
- výkonnostní bonus, individuální ohodnocení, docházkový bonus (800 Kč),
- 25 dní dovolená.

Pracovní náplň

- výroba světel do automobilů na výrobní lince,
- práce ve 3 směnném provozu, v případě zájmu 4 směnný provoz,
- práce v čistém prostředí,
- manuální práce.

Kontakt - zadavatel pozice

Right Indicada s.r.o.

Odpovědná osoba: Bc. Václav Jureček Mobil: +420 800 203 090

Adresa:
Denisova 639/2
702 00 Ostrava