Skladník s VZV a znalostí práce na pc Brno

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: stoba Precizní technika
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Zadavatel: stoba Precizní Technika s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ing. Pavlína Coufalová
ID: 1535318 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Požadujeme:
- Předešlou praxi ve skladu
- Praxí na VZV, paleťáku
- Pečlivost, smysl pro detail, budete hodně pracovat s čísly
- Schopnost týmové spolupráce.
- Ochotu a schopnost učit se novým věcem
- Znalost práce na pc (MS Office), ideálně znalost práce s nějakých systémem používaným ve skladu nutná

Nabídka

Co nabízíme:
- HPP s nástupem ihned
- Menší a přátelský kolektiv
- Stravenky a další firemní benefity
- Smlouvu na 1 rok s možností prodloužení

Pokud Vás pozice zaujala a máte zájem se o ni ucházet, zašlete mi prosím Váš životopis.

Pracovní náplň

Máme nové zakázky, rozšiřujeme výrobu a proto potřebujeme dalšího pracovníka do týmu skladu.
Skladník/ce

Práce probíhá na 1 směnu (8,5 hodiny). Nejčastěji bychom Vás u této pozice potřebovali mezi 8-17.30
Jedná se kombinaci fyzické práce a práce u počítače.

Vaší náplní práce bude:
- Příjem výrobních zakázek z výroby na sklad- jak fyzicky, tak počítačově
- Přesun rozpracované výroby firmou během výrobního procesu- fyzicky i počítačově
- Evidence, počítání, hodně práce s čísly
- Doplňování materiálů k výrobním linkám
- Fyzický výdej a kontrola materiálu do výroby
- Balení a vychystávání materiálu
- Práce v interním počítačovém systému Navision
- Každodenní komunikace s různými týmy napříč firmou
- Úklid a dodržování pořádku na svěřeném úseku
- Během prvních měsíců i vyvážení špón, vážení zbytků tyčí z výroby.

Kontakt - zadavatel pozice

stoba Precizní Technika s.r.o.

Odpovědná osoba: Ing. Pavlína Coufalová Telefon: 776 381 222 Web: www.stoba.cz

Adresa:
Tuřanka 1316/114
Brno

Co o sobě říká společnost stoba Precizní Technika s.r.o. ?

V našem závodě v průmyslové zóně na Černovické terase se zabýváme velmi přesným obráběním.
Jsme významný dodavatel dílů pro automobilový průmysl. Mezi naše výrobky patří např.: díly pro vstřikovací, bezpečnostní a asistenční systémy. Jedná se velmi malé díly, velkosériová výroba.

aktivní nabídka
Jihomoravský (okres Brno-město)
Barlett & Cenbright s.r.o.
Brno - město (okres Brno-město)
JOBS.EU, s.r.o
21000 - 24000 Kč