Codzienny dojazdy do pracy, Liberec! Praca bez doświadczenia!

  • Plat: 23000 - 25000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia a. s.
  • Odpovědná osoba: Dominika Kwolková
ID: 1537989 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

- Zręczność i zwinność
- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (rano, popołudnie, nocka)
- Codzienne dojazdy do miejsca pracy, Liberec

Nabídka

- Atrakcyjne zarobki oraz cotygodniowe zaliczki
- Dofinansowanie dojazdów do pracy oraz do posiłków na stołówce
- Praca 7,5 godz. od poniedziałku do piątku
- W weekend masz wolne lub możliwość nadgodzin w soboty
- Otrzymasz grafik zmian do pół roku do przodu
- Koorynatorka w miejscu pracy do Twojej dyspozycji
- Czeską umowę o pracę oraz czeskie ubezpieczenie zdrowotne

Pracovní náplň

Gdzie będziesz pracować?
- Liberec, Czechy
- 30 km od Bogatyni, 55 km od Zgorzelca
- codzienne dojazdy do pracy, praca bez zakwaterowania

Co będzie Twoim zadaniem?
- Montaż klimatyzacji i jej komponentów do samochodów osobowych marki VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes-Benz, Suzuki.

Poznámka

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia a. s.

Odpovědná osoba: Dominika Kwolková Telefon: +420775867248 Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
72000, Ostrava

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním, Grafik, Grafik Liberec
Liberec
Grafton Recruitment Liberec
Liberec I - Staré Město
Import
24000 - 32000 Kč za měsíc
aktivní nabídka
Liberec
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.