Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu v Praze nebo STČ Praha

  • Plat: 29000 - 32000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: ICORE s.r.o.
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: ICORE s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková
Odpovědět na inzerát Uložit na později
ID: 1538120 značka: Zásilkovna trasy Aktualizováno dnes

Požadujeme

Jsme dlouholetým smluvním partnerem Zásilkovny a rozšiřujeme další trasy, proto na naši dodávku do 3,5t přijmeme spolehlivého řidiče s ŘP sk. B na trvalou práci. Jedná se o pravidelnou trasu se stále stejnými pobočkami. NEJEDNÁ SE O PRÁCI KURÝRA, naopak jde o pravidelné zásobování poboček. U klienta máme seriózní kredit, proto hledáme poctivé pracovité řidiče výhradně na dlouhodobou spolupráci!

Nabídka

Nabízíme stabilní zázemí, férový a přímý přístup, jednoznačně dobrou platební morálku a vždy garantujeme dohodnutou odměnu za dobře odvedenou práci. Odměna je 29.000,- až 32.000 / měsíc dle konkrétní přidělené trasy. Podmínky jsou předem jasně stanoveny a my dohody vždy dodržujeme!

Pracovní náplň

Na trvalou spolupráci upřednostníme ŽL nebo lze jiná dlouhodobá smlouva (HPP, DPP apod.). Jedná se o práci PO-PÁ, časová náročnost cca 6-8 hod./den. Naši řidiči začínají na expedičních depech Zásilkovny v Praze (Praha 9 Satalice, Praha 10 Štěrboholy a Praha 6 Ruzyně) nebo na okraji Prahy v Nehvizdech, nakládka probíhá na příslušném depu ráno nebo dopoledne. Dopravujeme zásilky na pobočky v Praze nebo ve Středních Čechách (na každé trase je v průměru cca 25 poboček denně). Trasa vždy začíná nakládkou na přiděleném depu a řidič se potom po rozvozu vrací opět na své depo. Řidič u nás jezdí pravidelně svoji trasu, na kterou je mu přiděleno stále stejné služební vozidlo (dodávku do 3,5t maxi), rozváží a sváží zásilky (krabice o stejné velikosti a hmotnosti do 30 kg). Nástup je možný ihned. Zaškolovací jízda samozřejmostí. Pokud máte o nabídku seriózní zájem, kontaktujte nás prosím na emailu, či telefonu a obratem se rádi dohodneme na termínu osobní schůzky a zaškolovací jízdy. Pro zrychlení uvítáme stručný životopis (odkud jste, kontakty a něco o Vás).

Kontakt - zadavatel pozice

ICORE s.r.o.

Odpovědná osoba: Ivona Prchlíková Telefon: 602307846

Adresa:
Toužimská 588/70
Praha 9


Pošleme vám 1x za den aktuální nabídky na podobné pozice


Toto je nabídka práce na pozici Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu v Praze nebo STČ.
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.