Práce v kanceláři (i bez předchozí praxe/ ihned) Praha

  • Plat: 35000 - 60000 Kč za měsíc (13 plat, Bonusy - mobil, tablet, el.skútr, motorka )
  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Mirnock s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Šipková M.
ID: 1540684 Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

 ●  SŠ s maturitou nebo výučním listem
 ●  Znalost ČJ
 ●  Jiný jazyk výhodou
 ●  Proaktivní přístup
 ●  Čistý trestný rejstřík

Nabídka

Proč právě teď, proč právě my!
 ●  Zatímco jiní propouští, my rozšiřujeme tým. Poptávka po naší službě v krizích významně roste
 ●  Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem
 ●  Pevná pracovní doba 8:45–17:00 od pondělí do pátku a naše společnost je dostupná MHD nebo parkování v hlídaném objektu.

Pracovní náplň

 ●  Do našeho týmu hledáme novou tvář! Přijímáme další kolegy, kteří budou chtít růst s námi...
 ●  Pracuj pro jednu z nejsilnějších společností v oboru
 ●  Jsme mladý přátelský kolektiv a dbáme na individuální přístup ke každému našemu zaměstnanci
 ●  Vše Vás naučíme, stačí jen dobrá nálada a chuť na sobě pracovat
 ●  Zajišťování technické a administrativní podpory klientům společnosti
 ●  Komunikace s novými i stávajícími klienty společnosti a jejich podpora

Poznámka

Pozice je vhodná pro absolventy, studenty nebo mladé lidi, kteří jsou ve věku od 18 do 30 a kteří chtějí začít kariéru s platem vhodným na život v Praze.
Můžeš od nás očekávat obratem reakci na pozvání k nám :)
Nástup možný ihned!

Kontakt - zadavatel pozice

Mirnock s.r.o.

Odpovědná osoba: Šipková M. Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.

Adresa:
Pražákova 1008/69
639 00 Brno

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Praha
35000 - 65000 Kč za měsíc