Lehká prace ve výrobě - mzda od 21 000 Kč! Víkendy volné! Kopřivnice

  • Plat: 21000 - 22000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Kopřivnice (okres Nový Jičín)
  • Zadavatel: Adecco Ostrava pobočka
  • Odpovědná osoba: Magda Olejarz
ID: 1541358 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

- Manuální zručnost a fyzická zdatnost
- Základní znalost prace s PC

Nabídka

- Základní mzdu 17 737 Kč
- Bonus za docházku 1 200 Kč
- Bonus za kvalitu práce 1 000 Kč
- Odpoledni příplatek 15 % průměrného hodinového výdělku od 18:00-22:00
- Noční příplatek 15 % průměrného hodinového výdělku
- Víkend příplatek 15 %
- Stravenky 110 Kč/ks - 58 Kč hrazené zaměstnavatelem
- 5 týdnu dovolené
- 3 směnný provoz - ranní, odpolední a noční

Pracovní náplň

- Kontrola a oprava - rovnání odlitku
(seřizovaní a kontrola)

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Ostrava pobočka

Odpovědná osoba: Magda Olejarz Telefon: +420 596 117 718 Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Poděbradova 7
702 00 Ostrava 1

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,