Operátor výroby filtrů - lehká a čistá práce pro každého! Ostrava

  • Plat: 20200 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Klient: Right INDICADA
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Zadavatel: Right Indicada s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Dominik Michnik
ID: 1543662 značka: DOM UFI OVA Aktualizováno před 4 dny

Požadujeme

Co bychom od Vás potřebovali?

- abyste se uměli soustředit na detail
- drželi slovo a byli týmoví hráči
- měli chuť do práce a pravidelnou docházku
- měli smysl pro pořádek a detail

Nabídka

Co Vám můžeme nabídnout?

- základní mzda 20 200 Kč + výkonnostní bonus až 3 000 Kč
- 100 Kč stravenka za každou odpracovanou směnu
- 5 týdnů dovolené
- Flexi passy v hodnotě 500 Kč měsíčně
- další seniorský příplatek až 3 000 Kč po odpracovaném roce
- sleva na bydlení 15% u společnosti "Heimstaden"
- sleva na volání u společnosti Vodafone - neomezené volání a SMS od 295 Kč
- čisté prostředí výrobní haly bez jakékoliv prašnosti

Pracovní náplň

Pojďte pracovat do čisté výrobní haly bez jakékoli prašnosti!

Co Vás čeká?

- obsluha výrobní linky, strojů a zařízení
- kontrola jakosti vyrobených filtrů
- skládání jednotlivých částí filtru dohromady
- 3-směnný provoz s rozpisem směn týden dopředu

Poznámka

Zaujala vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlašte se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!
Pro více informací můžete zavolat na 777 209 350.

Kontakt - zadavatel pozice

Right Indicada s.r.o.

Odpovědná osoba: Dominik Michnik Mobil: 770 158 352

Adresa:
Denisova 639/2
702 00 Ostrava

Moravskoslezský (okres Ostrava)
Workado, s.r.o.
20000 - 22000 Kč za měsíc
Ostrava
MANPOWER, s.r.o.
Ostrava