Administrativní práce s daty - vhodné i pro absolventy Brno

  • Plat: 27000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Zadavatel: Adecco Brno PP
  • Odpovědná osoba: Alžběta Černá
ID: 1544462 Aktualizováno před 3 měsíci

Požadujeme

Co je pro nás důležité, abys měl/a:
- vzdělání v oblasti ekonomie nebo zkušenosti z finanční/investiční sféry výhodou
- znalost NĚMČINY nebo FRANCOUZŠTINY na min. mírně pokročilé úrovni (min. na úrovni B1)
- komunikativní znalost ANGLIČTINY (min. na úrovni B2)
- pokročilou znalost MS Office, převážně EXCEL na velmi dobré úrovni
- zájem o ekonomiku a investice
- schopnost zaměřit se na detail
- schopnost pracovat samostatně

Nabídka

Co Ti můžeme nabídnout:
- práci na HPP pro stabilní mezinárodní společnost
- možnost být součástí nového projektu
- partu skvělých kolegů, co tě nenechají ve štychu
- velice příjemné pohodové pracovní prostředí
- 25 dní dovolené + 3 sick days
- možnost práce na home office
- plně hrazené stravenky (120 Kč/den)
- plně hrazenou Multisport kartu
- příspěvek na penzijní připojištění
- relax room a venkovní terasu pro chvíle odpočinku
- firemní akce
a další super benefity

Místo výkonu práce: Brno - Štýřice

Pracovní náplň

Koho hledáme?
Pro našeho velmi dobrého klienta hledáme týmového parťáka, který má rád práci s daty, zajímá ho ekonomická sféra, domluví se anglicky a ovládá ještě němčinu nebo francouzštinu na alespoň mírně pokročilé úrovni.

Na této pozici budeš:
- zajišťovat komunikaci s Evropským podílovým fondem
- získávat data z fondu a vkládat je do interní databáze
- starat se o aktualizování dat
- kontrolovat správnost dat, případně řešit následné opravy
- komunikovat prostřednictvím telefonu a emailu s investičními skupinami
- zodpovídat dotazy klientů
- komunikovat s kolegy ze zahraničních poboček v rámci projektů (Lucembursko)

Poznámka

Oslovila Tě tato pracovní nabídka? Skvělé, v tom případě mi neváhej zaslat Tvoje CV ( v angličtině) prostřednictvím odpovědního formuláře.

Budu se těšit a přeju Ti krásné dny :-)

Alžběta

Kontakt - zadavatel pozice

Adecco Brno PP

Odpovědná osoba: Alžběta Černá Telefon: klikněte pro zobrazení Zadavatele nabídky nelze kontaktovat pomocí telefonu,
prosím použijte kontaktní formulář.
Web: https://www.adecco.cz/

Adresa:
Bašty 8
602 00 Brno

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, absolvent, absolvent Brno
Jihomoravský (okres Brno-město)
Brno
Brno (okres Brno-město)
Brno
Brno