Lehká práce na strojích 35 000 Kč - Žirovnice

  • Plat: 24000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: (okres Jindřichův Hradec)
  • Zadavatel: ProJobEU s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Mgr. Adam Krumpl
ID: 1544512 značka: Deta - cnc Aktualizováno dnes

Požadujeme

• Vzdělání SOU v oboru strojírenství
• Praxe na podobné pozici – výhodou, ale ne podmínkou
• Základní znalost čtení výkresové a technologické dokumentace - výhodou
• Máš smysl pro práci v týmu – jsi týmový hráč!
• Jsi ochotný pracovat na 3 směny

Nabídka

• Zajímavé finanční ohodnocení 35 000 Kč (dle zkušeností)
• 5 týdnů dovolené – chceme, aby naši zaměstnanci byli náležitě odpočatí
• 13. a 14. mzda
• Práce ve stabilní společnosti - jistota
• Stravování v závodní jídelně za symbolickou cenu
• Férový přístup a přátelské prostředí

Pracovní náplň

• Provádět výrobní operace dle výkresové dokumentace a technologických postupů
• Pracovat na CNC strojích
• Provádět mezioperační kontroly dle kontrolních postupů; práce s dílenskými měřidly
• Oddělovat díly mezi intervaly samokontroly, v případě vadných dílů, tyto díly přetřídit
• Zaznamenávat svojí práci do programu IS Helios a do výkazu práce – není to složité

Poznámka

Chceš práci ve stabilní společnosti, která nabízí kvalitní pracovní podmínky a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Pokud sis odpověděl ,,ano“, hledáme právě TEBE! Pro našeho klienta hledáme obsluhu CNC stroje do Žirovnice

Kontakt - zadavatel pozice

ProJobEU s.r.o.

Odpovědná osoba: Mgr. Adam Krumpl Mobil: +420722965222

Adresa:
Kostelní 11/3
460 01 Liberec II-Nové Město

Jihočeský (okres Jindřichův Hradec)
40000 - 45000 Kč za měsíc
Třeboň (okres Jindřichův Hradec)
Brno
Brno